SWEETGRASS PURNAMA

Celem tej pięknej i pełnej mocy rośliny jest podniesienie świadomości i poprzez to połączenie się z wyższym ja.Rdzenne plemiona tradycyjnie paliły ją,aby wyprzeć zło oraz przyciągnąć pozytywną energię.Podczas palenia wywołuje odprężający,niemal hipnotyczny stan.

Idealna do okadzania nowego domu lub celebrowania nowych rozdziałów naszego życia,ta roślina pozwala twojej duszy połączyć się z naturą.

29,00 

Na stanie

Dodaj do listy życzeń
Kod produktu4694 Kategorie, ,

Elevate. Bless. Connect.


Pochodzi ze zrównoważonych upraw z Wielkich Równin, obszaru geograficznego a zarazem kręgu kulturowego na obszarze Kanady i USA.

Chociaż nie jest tak popularna jak inne zioła do smudgingu, Sweetgrass jest obowiązkowym wyboremCelem tej pięknej i pełnej mocy rośliny jest podniesienie świadomości i poprzez to połączenie się z wyższym ja. Rdzenne plemiona tradycyjnie paliły ją, aby wyprzeć zło oraz przyciągnąć pozytywną energię. Jej zapach jest często opisywany jako zapach świeżego siana z nutami wanilii. Podczas palenia wywołuje odprężający, niemal hipnotyczny stan.

Idealna do okadzania nowego domu lub celebrowania nowych rozdziałów naszego życia, ta roślina pozwala twojej duszy połączyć się z naturą.


Jak używać

Trzymaj pęk ziół pod kątem 45 stopni, następnie podpal. Poczekaj aż się rozpali, a po około minucie zdmuchnij. Nakieruj dym na miejsca, które chcesz oczyścić bądź pozwól tlić się kadzidłu w przystosowanym do tego naczyniu.


Pęczek owinięty jest naturalnym, bawełnianym sznurkiem.

Wymiary: 10cm

Produkty mogą nieznacznie różnić się rozmiarem ze względu na ich naturalne pochodzenie.

Marka