15%

Silikonowa Lampka Boris Lamp Mini MrMaria

Lampka Boris o wysokości 10,2cm to przyjaciel kultowego króliczka Miffy, który wniesie przytulne, ciepłe światło do pomieszczenia. Dzięki uroczemu designowi będzie stanowić piękną ozdobę każdego pomieszczenia (nie tylko dziecięcego pokoju).

Lampka świeci dzięki energooszczędnym diodom LED i małej baterii CR2032 (w zestawie). Boris to towarzysz i nastrojowe światło, oświetlające przytulny kącik na wieczór. Jeśli zapomnisz, lampka automatycznie wyłączy się po 15 minutach.

Wzorem do powstania lampki Boris są oryginalne ilustracje Dicka Bruny, który w latach 50-tych narysował kultowego króliczka Miffy. Boris jest przyjacielem króliczka, który mieszka nieopodal.

Wymiary: 9,8 x 7 x 10,2cm

Materiał: miękki silikon (BPA-free)

Zestaw zawiera: lampkę LED, baterię CR2032.

101,15  119,00 

Poprzednia najniższa cena: 101,15 .

Na stanie

Dodaj do listy życzeń

Marka Mr Maria powstała w Amsterdamie z miłości do kreowania nastroju. Swoje lampy stworzyli z przeświadczeniem, że światło wpływa nie tylko na przestrzeń, ale także na znajdujących się w niej ludzi. Firma uważa że piękno światła kryje się w chwilach spokoju. Poranne słońce rzuca szczególne światło na ściany, blask księżyca wypełnia pomieszczenie spokojną poświatą. Produkty Mr Maria opierają się na minimalistycznych kształtach i ciepłej bieli, aby światło świeciło jak najprzyjemniej.

Marka