Sandały Sea wee Brązowe Salt Water

Kultowe już sandały. Pasujące do wszystkiego i bardzo wygodne dzięki czemu dzieci chętnie je noszą. Wykonane w całości z wodoodpornej skóry, ręcznie szyte i solidne. Można w nich biegać po wodzie, również morskiej. Dzięki specjalnej podeszwie nie ślizgają się nawet gdy są mokre.Piękne, funkcjonalnie, nasze ulubione! Jesteśmy pewni, że za rok wrócicie po kolejny rozmiar dla swojego dziecka.

269,00 

Dodaj do listy życzeń
Kod produktu4371 Kategorie, , , , , , ,

Rozmiarówka:

Rozmiar Salt Water

EUcm
31811,5
41912

Zalecamy wybór rozmiaru większego o 0,5 cm. 
Przykład: jeśli stopa dziecka ma 11 cm wybierz rozmiar 18.

Kultowe już sandały uwielbiane na całym świecie. Pasujące do wszystkiego i bardzo wygodne dzięki czemu dzieci chętnie je noszą. Wykonane w całości z wodoodpornej skóry, ręcznie szyte i bardzo solidne. Można w nich biegać po wodzie, również morskiej. Dzięki specjalnej podeszwie nie ślizgają się nawet gdy są mokre. Można je też prać ręcznie w łagodnym detergencie. Piękne, funkcjonalnie, nasze ulubione! Jesteśmy pewni, że za rok wrócicie po kolejny rozmiar dla swojego dziecka.

Seawee to wersja klasycznych sandałków Surfer dedykowana dla najmłodszych. Posiadają regulowane paski co daje możliwość idealnego dopasowania do stopy dziecka, zarówno wąskiej jak i szerokiej. Wykonane zostały w 100% z wodoodpornej skóry, nierdzewiejących sprzączek i mają sprężystą miękką podeszwę z uretanu. To idealne pierwsze sandały, są bardzo wygodne i trwałe. 

Model original to wzór unisex – zaprojektowane tak znakomicie, że nadają się i dla dziewczynek i dla chłopców.

Materiał: skóra, uretanowa podeszwa

Marka

Rozmiar buta

,