Samochód Drewniany Yosemite RV Candylab

Jeśli kochasz wspaniałe widoki, kaskadowe wodospady i szczyty, od których opada ci szczęka, to Yosemite RV od Candylab jest dla Ciebie idealny. Ten samochód drewniany naprawdę uosabia ducha starej szkoły poszukiwaczy przygód Yosemite.

85,00 

Na stanie

Dodaj do listy życzeń

CANYLAB to marka, która kocha projekty retro oraz naturalne i bezpieczne dla dzieci surowce. Ich metody produkcji są takie same jak w przypadku dawnych zabawek. Inspirując się latami 60 i 80 XX wieku, stworzyli serię drewnianych zabawek, które były nieodłącznym elementem amerykańskiego krajobrazu tamtych lat.

Z racji tego, że zabawki są wykonane z solidnego bukowego drewna pokrytego bezpieczną farbą wodną oraz bezbarwną powłoką uretanową zabawki będą rosły wraz z dzieckiem. Ich ponadczasowy design doceniają również więksi kolekcjonerzy, tak więc samochody zabawki doskonale posłużą również jako element dekoracji.

Zespół Candylab, złożony z prawdziwych artystów, produkuje zabawki z drewna bukowego wyłącznie z lasów północnoamerykańskich zarządzanych w sposób zrównoważony. Drogę pozyskanego drewna można prześledzić aż do ich warsztatu.

Produkt zgodny z aktualnymi standardami bezpieczeństwa UE.
Materiały wykorzystane do produkcji drewnianego auta: lite drewno bukowe, farba wodna i bezbarwna powłoka uretanowa.  Felgi z tworzywa ABS, z oponami gumowymi. Testowane pod kątem bezpieczeństwa zgodnie z przepisami amerykańskiej CPSIA oraz europejskimi, australijskimi i nowozelandzkimi. Montowane i szyte ręcznie w Montgomery w Pensylwanii.
Wymiary produktu:
– szerokość
– wysokość
– długość

Wymiary opakowania:
– szerokość 4,3cm
– wysokość 9,4 cm
– długość 9,4 cm

Waga: 232g

Wiek: 3+

*Produkt sprzedawany bez akcesoriów widocznych na zdjęciach aranżacyjnych.

Marka