Samochód Drewniany Pioneer Truck Candylab

Kultowy kształt, drewniane panele boczne, szerokie opony oraz dołączony do wyprawy kajak – sprawiają, że z Pioneerem wszystko kręci się wokół przygody i kempingu. Ręcznie wykonany samochód zabawka ma prawdziwe gumowe opony, białe obręcze ABS i metalowe osie, które umożliwiają szybką jazdę. Auta zabawki Candylab są malowane bezpiecznymi dla dzieci atramentami bezołowiowymi na bazie wody.

199,00 

Na stanie

Dodaj do listy życzeń

Jeśli szukasz trwałej i bezpiecznej zabawki dla 3 latka, auto Pioneer Americana, który jest zainspirowany amerykańskim designem z połowy wieku i kulturą motoryzacyjną, będzie idealnym wyborem.

CANYLAB to marka, która kocha projekty retro oraz naturalne i bezpieczne dla dzieci surowce. Ich metody produkcji są takie same jak w przypadku dawnych zabawek. Inspirując się latami 60 i 80 XX wieku, stworzyli serię drewnianych zabawek, które były nieodłącznym elementem amerykańskiego krajobrazu tamtych lat.

Z racji tego, że zabawki są wykonane z solidnego bukowego drewna pokrytego bezpieczną farbą wodną oraz bezbarwną powłoką uretanową zabawki będą rosły wraz z dzieckiem. Ich ponadczasowy design doceniają również więksi kolekcjonerzy, tak więc samochody zabawki doskonale posłużą również jako element dekoracji.

Zespół Candylab, złożony z prawdziwych artystów, produkuje zabawki z drewna bukowego wyłącznie z lasów północnoamerykańskich zarządzanych w sposób zrównoważony. Drogę pozyskanego drewna można prześledzić aż do ich warsztatu.

Produkt zgodny z aktualnymi standardami bezpieczeństwa UE.
Materiały wykorzystane do produkcji drewnianego auta: lite drewno bukowe, farba wodna i bezbarwna powłoka uretanowa.  Felgi z tworzywa ABS, z oponami gumowymi. Testowane pod kątem bezpieczeństwa zgodnie z przepisami amerykańskiej CPSIA oraz europejskimi, australijskimi i nowozelandzkimi. Montowane i szyte ręcznie w Montgomery w Pensylwanii.

Wymiary produktu:
– szerokość 7,3cm
– wysokość 5,0cm
– długość 18,3cm

Waga: 397g

Wymiary opakowania:

– szerokość: 11,8cm
– wysokość: 6,8 cm
– długość 23,5cm

Wiek: 3+

*Produkt sprzedawany bez akcesoriów widocznych na zdjęciach aranżacyjnych.

Marka