Samochód Drewniany Picup Candylab

Drewniane auto zabawka Candylab. Picup posiada otwartą górną przestrzeń, w której dzieci mogą umieścić swoje ulubione akcesoria. Będą one świetnym dodatkiem kolejnej przygody! Ponadto samochód jest wyposażony w magnetyczny hak holowniczy, który pozwala na zaczepienie przyczepy Candylab.

199,00 

Na stanie

Dodaj do listy życzeń
Początkujący młodzi kierowcy bez ograniczeń mogą przyspieszać w powietrzu, wykonywać akrobacje, sztuczki i trenować najróżniejsze manewry! Stylowa, nowoczesna zabawka w stylu vintage pobudzi wyobraźnię, a także będzie świetnie wyglądać na półce.
Zespół Candylab, złożony z prawdziwych artystów, produkuje zabawki z drewna bukowego wyłącznie z lasów północnoamerykańskich zarządzanych w sposób zrównoważony. Drogę pozyskanego drewna można prześledzić aż do ich warsztatu.
Produkt zgodny z aktualnymi standardami bezpieczeństwa UE.
Materiały wykorzystane do produkcji drewnianego auta: lite drewno bukowe, farba wodna i bezbarwna powłoka uretanowa.  Felgi z tworzywa ABS, z oponami gumowymi. Testowane pod kątem bezpieczeństwa zgodnie z przepisami amerykańskiej CPSIA oraz europejskimi, australijskimi i nowozelandzkimi. Montowane i szyte ręcznie w Montgomery w Pensylwanii.
 
 
Wymiary produktu:
– szerokość 7,3cm
– wysokość 5cm
– długość 18,3cm

Wymiary opakowania:
– szerokość 11,8cm
– wysokość 6,8cm
– długość 26cm

Waga: 397 g

Wiek: 3+

*Produkt sprzedawany bez akcesoriów widocznych na zdjęciach aranżacyjnych.

Marka