Królik Blossom Kremowy 31cm Jellycat

79,20 zł brutto.

-20%

99,00 zł

Nowy produkt

Pluszowy i miękki przyjaciel - królik w kremowym kolorze z kwiatowymi wstawkami. Przeznaczony jest dla dziecka już od pierwszego dnia jego życia. Wielkość: 31 cm. Pogodne twarze, i bardziej miękkie od futra, czyni te zabawki idealnymi prezentami dla małych dzieci i niemowląt! Kup jako prezent dla swojego wnuka, dla swojego dziecka lub dla swojego ulubionego przyjaciela.

Pluszowy i miękki przyjaciel - królik w kremowym kolorze z kwiatowymi wstawkami. Przeznaczony jest dla dziecka już od pierwszego dnia jego życia. 

Wielkość: 31 cm. 

Pogodne twarze, i bardziej miękkie od futra, czyni te zabawki idealnymi prezentami dla małych dzieci i niemowląt! Kup jako prezent dla swojego wnuka, dla swojego dziecka lub dla swojego ulubionego przyjaciela.

Marka JellyCat powstała w 1999 roku w Londynie. Jest ona jedną z wiodących na świecie firm zajmujących się produkcją luksusowo miękkich zabawek i przytulanek. Wszystkie zwierzęta są zaprojektowane w Anglii i dystrybuowane na całym świecie. JellyCat ma pasję do projektowania. Stale stara się korzystać z najbardziej interesujących i charakterystycznych materiałów.

Bezpieczeństwo i użytkowanie:

  • Spełnia Europejski Standard Bezpieczeństwa dla zabawek: EN71 części 1, 2 i 3, dla wszystkich grup wiekowych. 
  • Odpowiednie od urodzenia. 
  • Wykonana z 100% poliestru. 
  • Prać tylko ręcznie; nie suszyć w suszarce, nie czyścić chemicznie i nie prasować. Nie zaleca się prania w pralce.
  • Po zakupie zapoznaj się z treścią metki przyszytej do produktu. 
MateriałPoliester

Produkty powiązane