Raz, dwa, trzy patrzymy WIDNOKRĄG

Raz, dwa, trzy patrzymy WIDNOKRĄG

22,00 zł
Brutto

RAZ, dwa, trzy patrzymy pierwsza książka serii dla dzieci już kilkumiesięcznych, ćwiczy i rozwija zmysł wzroku dziecka. Autorka rezygnuje z tekstu na rzecz obrazu, który ma przykuwać wzrok i uwagę najmłodszych dzieci. Pokazuje dziecku ilustracje mocno skontrastowane, utrzymane w kolorystyce czarno-biało-żółto-czerwonej, która pozwala widzieć wyraźniej. 

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień

Małe dziecko bardzo lubi przyglądać się twarzom, dlatego w tej książce uśmiechają się do niego nawet banan i psia kość.

RAZ – DWA – TRZY to seria kartonowych książeczek dla najmłodszych dzieci, rosnących razem z dzieckiem wyróżniona w konkursie Instytutu Książki i Polskiej Sekcji IBBY na książki rosnące razem z dzieckiem TRZY/MAM/ KSIĄŻKI.

Autor:
Joanna Bartosik
Wydawnictwo:
Widnokrąg
Rok wydania:
2016
Oprawa:
twarda
Format:
16x16 cm
Strony:
20

Szczegóły produktu

Szybkie porównanie

Produkt
Pajączek Eric Carle Tatarak Pajączek Eric Carle Tatarak Moja pierwsza książka o kształtach Eric Carle Tatarak Moja pierwsza książka o kształtach Eric Carle Tatarak Od stóp do głów Eric Carle Tatarak Od stóp do głów Eric Carle Tatarak Miś patrzy Eric Carle Tatarak Miś patrzy Eric Carle Tatarak
Dostępność
Cena
30,00 zł
30,00 zł
30,00 zł
30,00 zł
Opis

Książka autora kultowej Bardzo głodej gąsienicy. Podpatrując zwyczaje pewnego bardzo zajętego Pajączka maluchy mają okazję dowiedzieć się też czegoś więcej o otaczającym je świecie. Doskonała do wspólnego czytania i naśladowania...

Kolejna część bestsellerowej serii Erica Carle dla najmłodszych czytelników. Po zapoznaniu się z kolorami, liczbami i słowami pora na pierwsze kształty. W prosty, przystępny sposób dzieci poznają pierwsze kształty.

Tym razem Eric Carle zaprasza dzieci do wspólnej gimnastyki. Dołączcie do tupiących, kopiących, skaczących i wyginających się zwierzaków. Sprawdźcie, jak wiele rzeczy potraficie zrobić!

Utrzymana w konwencji rytmicznej wyliczanki książka autorstwa Bill'a Martin'a i Erica Carle. Obserwujemy świat wraz z barwnymi zwierzakami, przy okazji aktywnie ucząc się kolorów.

Brak cech do porównania