BON TON TOYS

  Przytulanka Piesek Bertha the American Bulldog B.T. Chaps

  205,00 zł
  Brutto

  Piesek Bertha the American Bulldog od Bon Ton Toys z serii B.T. Chaps to najmiększa i najbardziej urocza przytulanka jaką można sobie wyobrazić. Przytulanka spakowana jest w tekturowe pudełko. Gotowy pomysł na prezent!

  KOLOR

  Beżowy

  MATERIAŁ

  Tkanina zewnętrzna z mieszanki akrylu i poliestru |z wypełnieniem PET pochodzącym w 100% z recyklingu

  PIELĘGNACJA

  Pranie ręczne

  ROZMIAR

  20 cm - 8"

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień
  • Przejrzyste zasady reklamacji i zwrotów Przejrzyste zasady reklamacji i zwrotów

  Szczegóły produktu

  Szybkie porównanie

  Produkt
  Układanka Magnetyczna Kształty Geometryczne i Klejnoty 6+ Grimm's LALKA SONYA KONGES SLOEJD Lalka z Bawełny Sonya Konges Slojd LALKA BJØRK KONGES SLOEJD Lalka z Bawełny Bjork Konges Slojd Pozytywka MOON & STAR KONGES SLOEJD Pozytywka MOON & STAR KONGES SLOEJD
  Dostępność
  Cena
  215,00 zł
  210,00 zł
  210,00 zł
  209,00 zł -40% 125,40 zł
  Opis

  Ta układanka to aż 64 elementy, które można dowolnie konfigurować na magnetycznej tablicy. Geometryczne, różnokolorowe kształty świetnie nadają się do tworzenia zwierząt, krajobrazów, budowli i wszystkiego, co podpowie Ci Twoja wyobraźnia. Zestaw wystarczy połączyć z innymi magnetycznymi puzzlami Grimm’s, a powstaną rozbudowane, wymyślne kompozycje. Wielobarwne magnesy można też śmiało wykorzystać do nauki kolorów, liczenia czy sortowania. To także świetny pomysł na nudę podróży i gwarancja, że drobne elementy nie wylądują na podłodze.

  Urocza, miękka lalka z najnowszej kolekcji Konges Slojd wykonana w 100% z bawełny. Idealna do zabawy i do przytulania. Cudowny pomysł na prezent.

  To jest lalka Sonya.

  Materiał: 100% z bawełna

  Urocza, miękka lalka z najnowszej kolekcji Konges Slojd wykonana w 100% z bawełny. Idealna do zabawy i do przytulania. Cudowny pomysł na prezent.

  To jest lalka BJØRK.

  Materiał: 100% z bawełna

  MOON & STAR  - pozytywka, wydaje przyjemną, uspokajającą melodię dzięki, której Twoje dziecko będzie spało spokojnie. Skład: 80% wełna owcza i 20% nylon. Nie nadaje się do prania, ale można ją przecierać wilgotną ściereczką.

  Certyfikat CE w normie europejskiej EN-71-1.  Brak cech do porównania