15%

Przytulanka Miffy Light Wash Denim 23 cm Nijntje Miffy

Przywitaj się z uroczym Miffy od Bon Ton Toys! Miffy został po raz pierwszy stworzony przez Dicka Bruna w 1955 roku, ponadczasowy i natychmiast rozpoznawalny projekt. Miffy to idealny pluszowy prezent dla noworodków i dzieci. Nie mówiąc już o pięknym dodatku do każdego wnętrza. Asortyment Miffy składa się z wielu rozmiarów i kolorów, czy znalazłeś już swój ulubiony?

MATERIAŁ: Najfajniejsza Miffy w okolicy! Dżinsowy Miffy jest niesamowity do zabawy, ale także nada każdemu wnętrzu perfekcyjny industrialny wygląd.

PIELĘGNACJA: Twój Dżinsowy Miffy jest wykonany ręcznie. Możesz go umyć, ale nie zalecamy używania maszyny. Prać tylko ręcznie.

84,15  99,00 

Poprzednia najniższa cena: 84,15 .

Na stanie

Dodaj do listy życzeń
Kod produktu10946 Kategorie, , , , , ,

Wszystkie miękkie zabawki Miffy od Bon Ton Toys są wykonane ręcznie, tylko z najlepszych materiałów i zawierają wypełnienie PET pochodzące w 100% z recyklingu, Twój pluszowy przyjaciel przetrwa całe życie!

Wszystkie zabawki pluszowe Bon Ton Toys są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami Etycznej Produkcji (ICTI) i zawsze z najwyższym poszanowaniem natury.

ETYKIETA PIELĘGNACYJNA

Pranie ręczne

ROZMIAR

23 cm – 9”

Marka