Prawiek i inne czasy  Olga Tokarczuk

Książka Prawiek i inne czasy Olga Tokarczuk

38,00 zł
Brutto

Od lat porusza czytelników na całym świecie. Jedna z najpoczytniejszych i najgłośniejszych współczesnych polskich powieści, przełożona na ponad dwadzieścia języków. Prawiek - wieś położona w centrum Polski - tutaj codzienność splata się z niezwykłością, rzeczywistość z mitem, a powszednie życie jest ważniejsze od wielkich wydarzeń...

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień
Autor:
Olga Tokarczuk
Wydawnictwo:
Literackie
Rok wydania:
2015
Oprawa:
broszurowa
Format:
13x20,5 cm
Strony:
304

Od lat porusza czytelników na całym świecie. Jedna z najpoczytniejszych i najgłośniejszych współczesnych polskich powieści, przełożona na ponad dwadzieścia języków. Prawiek - wieś położona w centrum Polski - tutaj codzienność splata się z niezwykłością, rzeczywistość z mitem, a powszednie życie jest ważniejsze od wielkich wydarzeń. W burzliwych latach XX wieku kilka pokoleń kilku rodzin mieszkających w Prawieku walczy o swoje szczęście i przyszłość. Ich losy układają się w uniwersalną opowieść o czasie, przemijaniu i ludzkim losie.

`Prawiek i inne czasy to znakomite dzieło o rzadko dziś spotykanej randze i głębi`. `The Prague Post`

`Tokarczuk ze skrawków realnej historii buduje mit, to jest historię przenikniętą ładem, gdzie wszystkie wydarzenia, także te tragiczne i złe, mają swoje uzasadnienie. Przestrzeń zorganizowana jest na podobieństwo mandali - koła wpisanego w kwadrat, będącego geometrycznym wyobrażeniem doskonałości i pełni`. Jerzy Sosnowski, `Gazeta Wyborcza`

`W tej napisanej z rozmachem powieści Olga Tokarczuk wykorzystuje tradycję magicznego realizmu do kreacji świata, który jest przesiąknięty dawnymi mitami tak samo mocno jak jest zakorzeniony w teraźniejszości`. `Frankfurter Allgemeine Zeitung`

Szczegóły produktu

Szybkie porównanie

Produkt
Krem do Rąk Głęboko Nawilżający Abbate Y La Mantia Książka Moda Vintage. Aleksandra Zawadzka NAWILŻAJĄCY BALSAM DO UST SPF30 SALT&STONE Nawilżający Balsam Do Ust SPF30 SALT&STONE ORGANICZNE MYDŁO W KOSTCE TGC505 fir TANGENT GC Organiczne Mydło W Kostce TGC505 fir TANGENT GC
Dostępność
Cena
55,00 zł
46,90 zł
55,00 zł -25% 41,25 zł
54,00 zł -25% 40,50 zł
Opis

Wielofunkcyjny krem do rąk Abbate Y La Mantia wykorzystujący silne składniki aktywne obecne w kosmetycznym DNA Słupków Szafranu.Każde działanie ekstraktu glicerynowego z szafranu zostało wzmocnione innymi naturalnymi składnikami aktywnymi.

Ten krem do rąk przywraca naturalną barierę skóry dzięki naukowo udowodnionym właściwościom masła shea i łagodzi skórę dzięki udowodnionej funkcjonalności ekstraktu z krokosza barwierskiego.Ma działanie nawilżające z dobrze znanymi właściwościami olejku migdałowego i chroni skórę dzięki połączeniu cząsteczek oleju słonecznikowego i pantenolu, które sprawiają, że ten krem jest również produktem przeciwstarzeniowym.

Na serio DZIAŁA CUDA!

Ta książka pomoże Wam kupować ubrania i dodatki w lumpeksach, sklepach vintage oraz aplikacjach i dbać o nie, by służyły jeszcze dłużej. Nauczycie się odróżniać podróbki od oryginałów, datować rzeczy, czytać metki i poznawać tkaniny po dotyku. Przeczytacie, jak działają second handy i skąd w ogóle wzięła się moda na vintage, a także zobaczycie jak kształtowały się trendy w poszczególnych dekadach. Poznacie też dziewczyny, które pokochały drugi obieg i zgodziły się otworzyć przed Wami swoje szafy pełne skarbów.

To praktyczny przewodnik po modzie z drugiej ręki, którego nie może zabraknąć podczas Waszej pierwszej lub kolejnej wizyty w lumpeksie.

Całkowicie naturalny, organiczny, nawilżający balsam do ust SPF 30, który pozostawia usta miękkie i zapewnia skuteczną ochronę. Nano tlenek cynku zapewnia szerokie spektrum ochrony, które łatwo się nakłada, nie pozostawiając widocznych białych pozostałości. Nasz najwyższej jakości i zrównoważony wosk pszczeli pozyskujemy od lokalnych pszczelarzy z Kalifornii.

TGC505 to organiczna kostka z perfumami FIR. Mydło składa się z czystych naturalnych tłuszczów i gliceryny roślinnej, która zapewnia miękkość dłoni. Wyprodukowano we Francji.

Piękny, leśny zapach unisex!

WAGA: 100 g.

Brak cech do porównania