POMYSŁY NA PREZENT

Dobrym pomysłem na prezent dla noworodka jest dowolny produkt zaliczany do podstawowej wyprawki. To praktyczny upominek, który z pewnością przyda się zarówno dziecku, jak i rodzicom. Warto jednak wcześniej podpytać się rodziców, w jaki dokładnie sposób planują wychować swoje dziecko. W ten sposób unikniesz kupienia przedmiotu, z którego mogliby nie skorzystać. Obecnie za najbardziej bezpieczny pomysł na prezent uważa się kocyk, pieluchy, książki, przytulanki, gryzaki, grzechotki czy inne aktywizujące zabawki.


Przygotuj prezent dla nowego członka rodziny

Twoja rodzina w najbliższym czasie powiększy się o nowego członka? W takim wypadku przygotuj upominek dla noworodka, który przyda się nie tyle co dziecku, co samym rodzicom. Zamiast kupować rzeczy, które w ogóle się nie przydadzą sprawdź, jakie produkty są niezastąpione w opiece nad noworodkiem. Kto wie, może któregoś dnia i Ty zostaniesz z nim sam na sam, dzięki czemu kupiony przedmiot przyda się również Tobie.

Jakie rzeczy z wyprawki nadają się jako upominek dla dziecka?

To jaki przedmiot przyda się dziecku zależy od jego sposobu wychowania. Mianowicie może zdarzyć się, że rodzice postanowią, iż w wychowaniu swojego dziecka zrezygnują ze stosowania smoczka do ssania albo butelki do karmienia. Dlatego też polecamy Ci wybrać coś, co nie będzie kolidować z ich metodami ani nie będzie stanowić problemu w zdublowaniu przedmiotu.

Najlepiej jest zatem wybrać pieluszki, kocyki, maty do przewijania, pluszowe maskotki, gryzaki, grzechotki, książki, ubranka czy zabawki aktywizujące rozwój dziecka. Żaden z tych produktów nie będzie banalny i z całą pewnością przyda się nawet w większej ilości w domu.

Warto pamiętać, że dziecko szybko rośnie, stąd też nawet, gdy nie trafisz za pierwszym razem z rozmiarem ubranka - można je założyć w późniejszym okresie. Dobrym pomysłem jest też wybrać większy koc, z którego będzie mogło korzystać starsze dziecko.

Bezpieczne prezenty dla noworodków

Oczywiście rodzaj i rozmiar danego produktu ma duże znaczenie, ale podczas wyboru należy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, z czego jest zrobiony. Albowiem niemowlęta są narażone na szkodliwe działanie substancji zawartych w tworzywach sztucznych. Z tej racji materiał wykonania danego produktu jest niezwykle ważny.

W związku z tym, w naszym sklepie znajdziesz pełną listę rzeczy do wyprawki noworodka wykonanych z bezpiecznych, antyalergicznych i naturalnych materiałów. U nas mają Państwo pewność, że żaden z nich nie wpłynie negatywnie na zdrowie dziecka.