Pachnący papier “ARMÉNIE” STARTER BOX MIX 3 ZAPACHÓW Papier d’Armenie

Niezależnie od tego, czy jest to książeczka „Tradition” i jej mityczny zapach, słodki aromat broszury „La Rose”, czy orientalny zapach  Armenie” możesz wybrać atmosferę i zapach swojego domu według własnego uznania. Pudełko startowe zawiera 2 książeczki „Tradition”, 2 książeczki „Armenie” i 2 książeczki „La Rose”, wszystkie zapakowane oddzielnie.

150,00 

Na stanie

Dodaj do listy życzeń

PUDEŁKO ZAWIERA 6 KSIĄŻECZEK 
W KAŻDEJ KSIĄŻECZCE ZNAJDUJE SIĘ 36 POJEDYNCZYCH LISTKÓW

Wyjątkowy przyjemny zapach papier zawdzięcza żywicy benzoesowej. Bez niej Papier d’Arménie® nigdy nie stałby się tym, czym jest. Podczas podróży do Armenii Auguste Ponsot odkrył właściwości dezynfekujące żywicy i zdecydował się wprowadzić je do Francji. Balsam benzoesowy, znany od czasów starożytnych ze swoich właściwości antyseptycznych, leczniczych i wykrztuśnych, był tradycyjnie stosowany zewnętrznie w leczeniu astmy, kaszlu i chrypki.

INSTRUKCJA UŻYCIA:
Oderwij jeden pasek, złóż go jak harmonijkę i połóż na najdłuższej, najcieńszej stronie na żaroodpornej powierzchni. Zapal go, dmuchnij delikatnie, aby papier się nie spalił (Papier d’Arménie® powinien palić się powoli).

Papier d’Arménie® może być również używany bez przypalania. Oderwij całą stronę i umieść je w szafach, garderobach, komodach, książkach itp. Perfumowane będą subtelnym, delikatnym zapachem.

Papier d’Arménie® może być używany przez cały rok do aromatyzowania domu i tworzenia atmosfery dobrego samopoczucia.

KILKA RAD:
• Spalaj jeden pasek na raz, 3 do 4 razy w tygodniu
• Regularnie wietrz swój dom
• Nigdy nie pozostawiaj płonącego paska bez nadzoru
• Nie pozostawiaj produktu w zasięgu dzieci.

Marka