Lalka/ludzik Holdie Folk SYRENKA MERMAID PEARL Olli Ella

85,00 zł brutto.

Nowy produkt

Ręcznie wykonana, w pełni ruchoma i mierząca 11 cm wysokości (14,5 cm przy noszeniu ogona),Pearl to idealny rozmiar, aby zmieścić się w małej dłoni lub być zawsze w pobliżu, np. w kieszeni. Ogon Syreny Pearl jest zdejmowany + może się zmieścić w zwykłym stroju ludowym Holdie.

Mermaid Pearl to specjalna edycja Holdie Folk - jest pięknie zapakowana w nowe kolekcjonerskie pudełka.Idealna na prezent!

Przywitaj się z Syrenką Pearl!

Pearl mieszka w Holdie Ocean ze swoją przyjaciółką Coral. Razem troszczą się o ocean i wszystkich jego mieszkańców.

Pearl jest najszczęśliwsza gdy pielęgnuje podwodne dno morskie i stara się, aby Holdie Ocean był wolny od zanieczyszczeń! Pearl uwielbia zbierać błyszczące muszelki i żartować ze swoich przyjaciół w Holdie Ocean.

Ręcznie wykonana, w pełni ruchoma i mierząca 11 cm wysokości (14,5 cm przy noszeniu ogona), Pearl to idealny rozmiar, aby zmieścić się w małej dłoni lub być zawsze w pobliżu, np. w kieszeni. Ogon Syreny Pearl jest zdejmowany + może się zmieścić w zwykłym stroju ludowym Holdie.

Mermaid Pearl to specjalna edycja Holdie Folk - jest pięknie zapakowana w nowe kolekcjonerskie pudełka. Idealna na prezent!

Każdy ludzik Holdie jest w pełni ruchomy i wykonany z bawełny i wełny z wypełnieniem poliestrowym.

• Ludzik Holdie ubrany jest w ulubiony odpinany strój lniany i bawełnianą bieliznę.
• Holdie Folk jest wykonany ręcznie więc mogą wystąpić małe różnice.

Wymiary: 11cm x 3cm x 10 (rozpiętość ramion)

Waga: 0,03 kg

PIELĘGNACJA:

• Czyścić punktowo wilgotną szmatką.
• Nie usuwaj opaski z włosów.
• Włosy Holdie Folk zostały wykonane z prawdziwej wełny i są szyte ręcznie więc na początku mogą wypadać. Nie potrwa to zbyt długo, ale w międzyczasie delikatnie rozczesuj je palcami i wyrzuć luźne włókna.

Produkty powiązane