50%

Oliwka do Ciała 145 ml Mushie

  Mushie Oliwka, stworzona została z naturalnych składników, które charakteryzują się efektem łagodzącym i ochronnym. Swą największą siłę prezentuje, po zastosowaniu zaraz po kąpieli lub przed nocnym spaniem.

* Dla dzieci od 0+.

* pojemność 400ml

* Bez zapachu

* 100% cruelty free

* Bezpieczny dla alergików i astmatyków

* Produkt organiczny

* Wyprodukowano w Danii

42,50  85,00 

Poprzednia najniższa cena: 42,50 .

Na stanie

Dodaj do listy życzeń

Skład:

Caprylic/Capric Triglyceride, Olus (Vegetable) Oil, Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil*, Brassica Napus (Rapeseed) Seed Oil*, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil*, Tocopherol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Citric Acid

*Składniki z upraw ekologicznych. Wykonane z ekologicznych składników. 99% naturalnego pochodzenia. 20% wszystkich składników pochodzi z upraw ekologicznych.

CERTYFIKATY:

COSMOS Organic:
produkty oznaczone tym znakiem dają gwarancję, że do ich wyprodukowania zostało użyte minimum 95% składników organicznych i naturalnych. Cały process tworzenia tych produktów począwszy od doboru składników do sfinalizowania ostatecznej formuły kosmetyku i wreszcie do jego produkcji i dobierania opakowań i etykiet – spełnia najostrzejsze wymagania, dostarczając produkt o najwyższej jakości jaka tylko istnieje. Tworząc produkty certyfikowane jako COSMOS ORGANIC, Mushie pragnie zagwarantować czystość i bezpieczeństwo swojej linii kosmetyków.

Vegan Certified:
Kosmetyk posiadający ten certyfikat, gwarantuje iż każdy składnik w nim zawarty nie jest w żadnym stopniu pochodzenia zwierzęcego. Na żadnym etapie produkcji nie może też być on testowany na zwierzętach. Wybierając kosmetyki Mushie masz gwarancję, że żadne zwierzę nie ucierpiało w procesie ich tworzenia.

Nordic Swan Ecolabel:
To oficjalne oznaczenie nadawane w krajach nordyckich, powszechnie znane i uznawane przez konsumentów w tym regionie. Jest ono podobne do oznaczenia nadawanego przez Unię Europejską  – EU Ecolabel.
Gwarantuje ono iż produkty, spełniają najwyższe standardy w zakresie ochrony środowiska, zdrowia, jakości i bezpieczeństwa. Zadaniem ecolabel to ogólne zredukowanie wpływu na środowisko, począwszy od produkcji do użycia produktu.

Allergy Certified (EU):
Kryteria do otrzymania tego certyfikatu, zostały opracowane przez duńskich ekspertów, którzy weryfikują wszystkie składniki I ich koncentracje w każdym produkcie. Ma to za zadanie zapewnić delikatność działania na skórze. Z produktami Mushie, nie musisz się martwić o alergiczne wysypki czy podrażnienia skóry.

Asthma Allergy Nordic Label:
Ten certyfikat zapewnia, że produkty zostały poddane niezależnym testom, i zostało potwierdzone że są one najodpowiedniejsze dla osób z alergiami i astmą. Oznaczenie Asthma Allergy Nordic Label, to gwarancja że eksperci przeanalizowali listę składników produktu i stwierdzili że nie zawierają żadnych alergenów.

Marka