Obniżona cena!
Stojak edukacyjny BABY GYM Rose cloud Loullou

Stojak edukacyjny BABY GYM Rose cloud Loullou

559,20 zł brutto.

-20%

699,00 zł

Nowy produkt

Stojak edukacyjny rozbudzi wyobraźnię twojego malucha i zachęci go do odkrywania. Zawieszki przyciągają wzrok, mają różne kształty, kolory i faktury. Stojak sprzedawany jest w zestawie z następującymi przedmiotami: zawieszką stars, moon, clouds, raindrops and rainbows. Wymiary: 450 mm. X 450 mm. 750 mm. Wykonano w Danii.

Stojak edukacyjny rozbudzi wyobraźnię twojego malucha i zachęci go do odkrywania. Zawieszki przyciągają wzrok, mają różne kształty, kolory i faktury.

Stojak sprzedawany jest w zestawie z następującymi przedmiotami: zawieszką stars, moon, clouds, raindrops and rainbows.

Stojak wykonany jest ze sklejki brzozowej o grubości 12 mm, pochodzącej od dostawców z certyfikatem FSC w UE. Nie jest "zatruty" toksycznymi farbami lub lakierem. Marka Loullou używa wyłącznie farb z certyfikatem ekologicznym oraz wosk pszczeli, aby nadać produktom miękki połysk. BABY GIM nie zawiera niczego nienaturalnego i nie ma niepokojących dźwięków ani świateł, które mogłyby wystraszyć Twoje dziecko.

BABY GIM to prosty i łaty w budowie stojak edukacyjny dla dzieci bez użycia śrub ani kleju. Dzięki pięknemu i atrakcyjnemu wyglądowi możesz wreszcie mieć Stojak edukacyjny dla dziecka, którego nie będziesz chcieć chować. BABY GYM to piękny duński design pasujący do reszty wnętrza.

Materiały: 12 mm. nieobrobiona sklejka brzozowa. Kliny barwione ekologicznymi naturalnymi barwami ziemi i poddawane działaniu organicznego wosku pszczelego i oleju orzechowego.

Wymiary: 450 mm. X 450 mm. 750 mm. Wykonano w Danii.

Produkty powiązane