Nowe Produkty

na stronie
75,00 zł

Zestaw 4 smoczków BIBS w dziewczęcych kolorach. Smoczki zapakowane są w lniany woreczek dzięki czemu stanowią idealny pomysł na prezent, np. na baby shower. Zestaw zawiera 4 najczęściej wybierane kolory dla dziewczynek: taupe, cream, beige oraz blush. W przypadku chęci wymiany jakiegoś koloru na inny prosimy o informację w notatkach do zamówienia.

75,00 zł

Zestaw 4 smoczków BIBS w chłopięcych kolorach. Smoczki zapakowane są w lniany woreczek dzięki czemu stanowią idealny pomysł na prezent, np. na baby shower. Zestaw zawiera 4 najczęściej wybierane kolory dla chłopców: taupe, light grey, brown oraz beige. W przypadku chęci wymiany jakiegoś koloru na inny prosimy o informację w notatkach do zamówienia.

175,00 zł

Zestaw miękkich, ręcznie robionych owoców. Wszystkie wykonane zostały z naturalnych materiałów takich jak len, wełna, bawełna i drewno. Drewniane elementy barwione są owocami i przyprawami oraz wykończone naturalnym olejem. Zestaw sprzedawany jest w ręcznie farbowanych torbach o najpiękniejszych kolorach! Zestaw zawiera 6 sztuk owoców, wszystkie unikalne,...

185,00 zł

Zestaw miękkich, ręcznie robionych warzyw. Wszystkie wykonane zostały z naturalnych materiałów takich jak len, wełna, bawełna i drewno. Drewniana cebula oraz rzodkiew barwione są owocami i przyprawami oraz wykończone naturalnym olejem. Zestaw sprzedawany jest w ręcznie farbowanych torbach o najpiękniejszych kolorach! Zestaw zawiera 6 sztuk warzyw,...

89,00 zł

Ręczniki ColorStories są wykonane a najwyższej jakości gęstej bawełnianej froty. Dzięki temu świetnie chłoną wodę, nawet po wielu praniach. A ich stosunkowo duży rozmiar sprawi, ze docenicie ich funkcjonalność nie tylko przez miesiące, ale nawet do 4 lat. Rozmiar 90x90 cm.

32,00 zł

Jak szukać, by znaleźć coś spektakularnego? Zaskakująca książka obrazkowa o poszukiwaniu głęboko ukrytych skarbów. Sam i Dave kopią dół. Będą kopać coraz głębiej i głębiej, i głębiej. Tak długo, aż znajdą coś spektakularnego.  

29,90 zł

Rozbrajająca książka obrazkowa, z której dowiecie się, ile jest warte 5 złotych. Mały chłopiec znajduje pod stołem pięciozłotówkę. Co z nią zrobi? Jest tyle rzeczy, tyle możliwości. Ubrania, laptopy, ozdoby, rowery, samochody... Wszystko może być jego! Co wybierze?

29,90 zł

Wzruszająca książka obrazkowa o małym chłopcu, jego tacie i o tym, że nawet najlepszy rodzic czasem wpada w złość. Ale nie na długo.

39,90 zł

Trzy książki w cenie dwóch!Praptaki i inne zwierzaki. Pierwsze obrazy 1Rogacze i przeżuwacze. Pierwsze obrazy 2Pasterze i tancerze. Pierwsze obrazy 3Pierwsze obrazy to trzyczęściowa seria, która wprowadzi najmłodszych w świat form i kolorów.

19,90 zł

Trzeci tom trzyczęściowej serii, która wprowadzi najmłodszych w świat form i kolorów.Dla dzieci rocznych i starszych. Dynamiczne ilustracje mogą stanowić pretekst do układania historii czy nauki liczenia. W książce wykorzystano prehistoryczne rysunki i malowidła naskalne.

19,90 zł

Drugi tom trzyczęściowej serii, która wprowadzi najmłodszych w świat form i kolorów. To jeleń, to mamut, to byk. Co robi? Ucieka czy goni? Co mówi? Jest smutny czy zły? W ciapki czy brudny? Upadł czy śpi? Dla dzieci półrocznych i starszych. Proste czarno-białe ilustracje mogą posłużyć do nauki rozpoznawania i nazywania zwierząt. W książce wykorzystano...

19,90 zł

Pierwszy tom trzyczęściowej serii, która wprowadzi najmłodszych w świat form i kolorów. To ślimak czy małpa? Gałęzie czy rogi? Jaszczurka czy pies? Gdzie głowa, gdzie nogi? Te kreski to ryba? To pająk czy kleks?Dla najmłodszych dzieci. Proste kontrastowe ilustracje świetnie nadają się do nauki rozpoznawania form i kształtów. W książce wykorzystano słynne...

24,90 zł

Ciepła, prosta książka, która pocieszy malucha, gdy boli. Ojej, króliczek upadł. Czy nic mu nie jest? O nie! Krew! Skaleczył się. Trzeba podmuchać, nakleić plasterek, otrzeć króliczkowi łzy. Nie płacz, króliczku. Do wesela się zagoi. Uszy do góry!

34,90 zł

Zaskakująca podróż przez słowa, obrazy i skojarzenia, która rozbudzi wyobraźnię najmłodszych. Radosna i nieokiełznana jak dziecięca zabawa, która z zacisznego podwórza przed domem w mgnieniu oka przenosi się do bajkowego lasu, w przestrzeń kosmiczną i w głębiny oceanu – by potem równie szybko powrócić tam, gdzie się rozpoczęła. 

37,90 zł

Kontynuacja bestsellerowej "Księgi dźwięków": rozkrzyczana księga zwierzęcych odgłosów do wspólnego oglądania, czytania i głośnej zabawy. Bociany klekoczą, wilki wyją, a krowy muczą. Hieny chichoczą, słonie trąbią i burczą, a papugi skrzeczą i… papugują. Nawet delfiny szczebiocą i gwiżdżą!

Pokaż 1 - 15 z 18 przedmiotów