Naturalny Krem Przeciwsłoneczny do Twarzy i Ciała SPF 50+ 250 ml Standard Procedure

Filtr SPF 50+ od Sandard Procedure to naturalny krem przeciwsłoneczny zaprojektowany tak, aby wytrzymać najcięższe warunki. Ta organiczna formuła chemiczna z dodatkiem australijskich superowoców z przeciwutleniaczami i witaminami A, B + C jest idealna do codziennego stosowania na twarz i ciało. Dla dzieci i dorosłych.

Nie zawiera PABA, parabenów, oksybenzonu i oktinoksatu.
Wodoodporny.
Idealny dla dzieci i dorosłych.

Zobacz 40-letnie doświadczenie w każdej butelce. Formuła kremu przeciwsłonecznego SPF 50+ od Standard Procedure stworzona w rodzinnej fabryce jest udoskonalana od dziesięcioleci. To udoskonalanie dzięki nowoczesnemu podejściu pozwala marce Standard Procedure zapewnić Państwu jedne z najwyższej jakości produktów na rynku.

129,00 

Na stanie

Dodaj do listy życzeń

Krem przeciwsłoneczny SPF 50+ australijskiej marki Standard Procedure zapewnia bardzo wysoką ochronę skóry wrażliwej na słońce. Mieszanka australijskich superowoców zawierających witaminy A, B i C, papainę i bromelainę, aby pomóc chronić przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, pomóc zmniejszyć podrażnienia skóry, zaczerwienienie, obrzęk i poprawić funkcję bariery skórnej.

-Bardzo wysoka ochrona

-Australijska produkcja na Sunshine Coast, QLD w fabryce zasilanej w 100% energią słoneczną

-Szerokie spektrum promieni UVA/UVB

-Wodoodporność -4 HR

-Testowany dermatologicznie

-Zawiera australijskie superowoce z przeciwutleniaczami i witaminami A, B + C

-Papaina i bromelaina

-Szybko wchłaniający się i suchy w dotyku

-Australijski certyfikat TGA

-Nie testowane na zwierzętach

-Odpowiedni dla dzieci (zalecane od 6. miesiąca życia, zawsze najpierw wykonaj test płatkowy na małej powierzchni)

Jak aplikować?

Nakładaj równomiernie i obficie na odsłonięte obszary, 20 minut przed ekspozycją na słońce. Zaleca się nakładanie co najmniej jednej łyżeczki na kończynę, przód i tył ciała oraz pół łyżeczki na twarz, uszy i szyję. Nakładaj ponownie co 1-2 godziny, szczególnie po pływaniu, nadmiernym poceniu się, ćwiczeniach i wycieraniu ręcznikiem. Przed użyciem zaleca się wykonanie testu płatkowego na alergię. W przypadku wystąpienia wysypki lub podrażnienia należy zaprzestać stosowania. Unikać kontaktu z oczami.

Marka