NATURALNE PERFUMY GREEN CEDAR ABEL ODOR

„Zapach marokańskiego drzewa cedrowego z gór Atlas to szaleństwo, jest bardzo specyficzny i aromatyczny, naprawdę przenosi cię do orientalnej Afryki północnej”

W połączeniu z niespodziewanymi nutami naturalnej magnolii, cypriolu, kardamonu i dymnego drzewa gwajakowego daje odurzający i wyraźny zapach.

Często opisywany jako bardzo uzależniający, zapach wyraźny, idealny dla osoby pewnej siebie.

350,00 680,00 

Dodaj do listy życzeń
Kod produktu3963 Kategorie, , ,

Nazwa zapachu odzwierciedla jego intensywny profil zapachowy, który Green Cedar zawdzięcza swojemu głównemu składnikowi oraz jest ukłonem w stronę dziko rosnącego drzewa cedrowego. Green Cedar łączy w sobie dwa rodzaje drzewa cedrowego; pierwszy to cedr z teksańskich lasów, a drugi to cedr z dzikich marokańskich gór atlasowych. Podwójnie destylowany cedr teksański jest czysty i suchy, co jest rzadko spotykane w zapachu cedrowym. Z kolei marokański cedr jest słodki, intensywny i wykwintny.

„Zapach marokańskiego drzewa cedrowego z gór Atlas to szaleństwo, jest bardzo specyficzny i aromatyczny, naprawdę przenosi cię do orientalnej Afryki północnej” mówi perfumiarz Abel, Isaac Sinclair.

W połączeniu z niespodziewanymi nutami naturalnej magnolii, cypriolu, kardamonu i dymnego drzewa gwajakowego daje odurzający i wyraźny zapach.

Często opisywany jako bardzo uzależniający, najnowszy dodatek kolekcji vita odor to zapach wyraźny, idealny dla osoby pewnej siebie.

  • odpowiednie dla wegan
  • w 100% naturalne składniki
  • to co najlepsze z nauk przyrodniczych, aby zapewnić zapach długo utrzymujący się na skórze (bez kompromisów)
  • 100% spożywczy, organiczny alkohol zbożowy
  • bez zawartości produktów petrochemicznych
  • bez parabenów i ftalanów
  • nie testowane na zwierzętach 
Marka

POJEMNOŚĆ

,