Naszyjnik Choker Fiori Apple Labro

Ten kwiatowy naszyjnik był jednym z pierwszych projektów LABRO i od tamtej pory nigdy nie wyszedł z kolekcji tej holenderskiej marki. Wszystkie elementy są wykonywane ręcznie. To lekka, klasyczna biżuteria, która sprawi, że będziesz szczęśliwy na co dzień. Istnieje kilka rodzajów kwiatów, a mieszane kolory są inspirowane toskańskimi krajobrazami.

DŁUGOŚĆ: 43 CM

179,00 

Na stanie

Dodaj do listy życzeń
Kod produktu10248 Kategorie, , ,

Ten kwiatowy naszyjnik był jednym z pierwszych projektów Labro i od tamtej pory nigdy nie wyszedł z kolekcji tej holenderskiej marki. Wszystkie elementy są wykonywane ręcznie w ich atelier przez lokalnych rzemieślników. Dziewczyny lubią pracować razem i ręcznie tworzyć każdy kwiatek. To lekka, klasyczna biżuteria, która sprawi, że będziesz szczęśliwy na co dzień. Istnieje kilka rodzajów kwiatów, a mieszane kolory są inspirowane toskańskimi krajobrazami.

Pielęgnacja: To mocny naszyjnik zakończony wysokiej jakości zamknięciem wypełnionym złotem. Oznacza to, że naszyjnik z łatwością radzi sobie z wilgocią. Niemniej jednak radzimy, aby była sucha i delikatnie obchodziła się z nią. To delikatny, ręcznie robiony przedmiot, który najdłużej zachowuje swoje piękno, jeśli będziesz się z nim ostrożnie obchodził.

Marka