ABBATE Y LA MANTIA

Ochronna i Odżywcza Pomadka do Ust Abbate Y La Mantia

45,00 zł
Brutto

Zrobiliśmy to tak, jak robimy wszystko: zmaksymalizowaliśmy efekty kosmetyczne, stworzyliśmy zapach i uczyniliśmy wszystko wyjątkowym dzięki naszemu Kosmetycznemu Wyciągowi z Szafranu.

Mogliśmy zrobić to z masłem shea lub olejem arganowym, a nawet z bazą jojoba. Połączyliśmy wszystkie trzy, wzmacniając te formuły dzięki temu, co je zamyka: znacznej ilości Szafranu Kosmetycznego. To nie wystarczyło. Bez chemicznych środków wiążących, za to „ciasto” z trzech naturalnych wosków: wosku pszczelego, wosku candelilla i wosku carnauba. Podsumowując, zapach został skomponowany przez nas: typowy musujący korzenny efekt słupków naszego referencyjnego kwiatu.

Pomadka POSIADA CERTYFIKATY NATURALNEGO FILTRA PRZECIWSŁONECZNEGO, ANTY-UV I ANTYSMOGOWEGO.

Ilość
Ochronna i Odżywcza Pomadka do Ust Abbate Y La Mantia

Ochronna i Odżywcza Pomadka do Ust Abbate Y La Mantia

45,00 zł

Produkt jest opatentowany do obsługi jedną ręką!

Doznania olfaktoryczne: ponieważ jest to kosmetyk do ust, zapach staje się aromatem. Tak więc nasz „Nos”, który jest przyzwyczajony do tworzenia naszych zapachów, również stworzył ten aromat. Musiało być starożytne, leczniczo i dawać poczucie ochrony. Pikantne słupki szafranu są maślane dzięki brazylijskim orzechom włoskim i łączą się w cytrusowe smaki. Smakowity zapach dla ust. Dla obu płci.

Doznania sensualne: nasze wyraziste ruchy zależą od naszych ust. Dbanie o nie oznacza sprawianie, że jesteśmy mili dla tych, którzy nas słuchają. Nie tylko zimą, ale o każdej porze roku, ponieważ są bardzo delikatną częścią ciała i naszym filtrem dla czynników zewnętrznych.

Działanie: nie da się podsumować działania kosmetycznego tego masła do ust w kilku linijkach, bo zawiera najważniejsze olejki nawilżające, masła odbudowujące i ochronne składniki aktywne, ale można śmiało powiedzieć, że wszystko, czego potrzebuje masełko do ust, zostało już w nim zawarte nasz kosmetyczny ekstrakt ze słupków szafranu.

Szczegóły produktu