• -15%
  • Zniżka 15%
HVID

Rękawiczki z Wełny Merino Fiza Off White Hvid

139,00 zł
118,15 zł Zniżka 15%
Brutto

Wygodne i ponadczasowe rękawiczki na sznurku marki hvid przeznaczone dla dzieci w wieku 6m-24 m. Wykonane zostały w 100% z miękkiej, termoregulacyjnej wełny. Zapewniają optymalną temperaturę, mają właściwości antyalergiczne i nie podrażniają nawet najwrażliwszej skóry. Idealne na chłodny, jesienno-zimowy okres!

Skład: 100% wełna merino

Ilość
Rękawiczki z Wełny Merino Fiza Off White Hvid

Rękawiczki z Wełny Merino Fiza Off White Hvid

118,15 zł

Wyprodukowano w Belgii

Pranie ręczne (zalecane) lub pranie w programie cold wool, niskie obroty (na własną odpowiedzialność)

PRZED UŻYCIEM: Proszę nie prać produktu przed użyciem. Rękawiczki zostały już wyprane. W tym przypadku jest inaczej niż np. w przypadku produktów bawełnianych, które lepiej jest wyprać  przed użyciem. NIE POTRZEBUJESZ PRANIA WSTĘPNEGO

Nie jest konieczne częste pranie wełny merino. Włókno to ma właściwości samoczyszczące. Pranie nie jest dobre zarówno dla twojej rękawiczek jak i natury. Idealnie jest po prostu je wywietrzyć.

Jeśli jednak musisz wyprać rękawiczki, zalecamy pranie ręczne letnią wodą (30 °) z dobrym mydłem/płynem do wełny. Unikaj skręcania lub wyciskania wody, pozwól kominiarce wyschnąć na płasko.

Jeśli masz bardzo delikatną pralkę, możesz prać rękawiczki w pralce na programie cold wool - 30 stopni, w niskim cyklu. Jednak pranie w pralce odbywa się na własne ryzyko, ponieważ każda pralka ma swoje indywidualne ustawienia.

Szczegóły produktu

Opis

Materiał
Wełna