HVID

Czapka Beanie z Wełny Merino Dziecięca Fonzie Blue hvid

219,00 zł
Brutto

Piękna, wygodna i ponadczasowa prążkoana czapka beanie marki hvid wykonana w 100% z miękkiej, termoregulacyjnej wełny. Zapewnia optymalną temperaturę, ma właściwości antyalergiczne i nie podrażnia nawet najwrażliwszej skóry. Ścieg ściągaczowy sprawia, że dobrze przylega do głowy. Idealna do noszenia przez cały rok!

Dobierz taką samą czapkę dla siebie żeby stworzyć stylowy duet ze swoim dzieckiem!

Skład: 100% wełna merino

Rozmiar
Ilość
Czapka Beanie z Wełny Merino Dziecięca Fonzie Blue hvid

Czapka Beanie z Wełny Merino Dziecięca Fonzie Blue hvid | Rozmiar : 6 m - 2 y

219,00 zł

Wyprodukowano w Belgii

Pranie ręczne (zalecane) lub pranie w programie cold wool, niskie obroty (na własną odpowiedzialność)

PRZED UŻYCIEM: Proszę nie prać produktu przed użyciem. Czapka została już wyprana. W tym przypadku jest inaczej niż np. w przypadku produktów bawełnianych, które lepiej jest wyprać  przed użyciem. NIE POTRZEBUJESZ PRANIA WSTĘPNEGO

Nie jest konieczne częste pranie wełny merino. Włókno to ma właściwości samoczyszczące. Pranie nie jest dobre zarówno dla twojej czapki jak i natury. Idealnie jest po prostu ją wywietrzyć.

Jeśli jednak musisz wyprać czapkę, zalecamy pranie ręczne letnią wodą (30 °) z dobrym mydłem/płynem do wełny. Unikaj skręcania lub wyciskania wody, pozwól kominiarce wyschnąć na płasko.

Jeśli masz bardzo delikatną pralkę, możesz prać czapkę w pralce na programie cold wool - 30 stopni, w niskim cyklu. Jednak pranie w pralce odbywa się na własne ryzyko, ponieważ każda pralka ma swoje indywidualne ustawienia.

Szczegóły produktu

Opis

Materiał
Bawełna