• Nowy
Bransoletka Fiori TUTTO BIANCO LABRO
LABRO

Bransoletka Fiori White Labro

129,00 zł
Brutto

Ta kwiatowa bransoletka była jednym z pierwszych projektów LABRO i od tamtej pory nigdy nie wyszła z kolekcji tej holenderskiej marki. Wszystkie elementy są wykonywane ręcznie. To lekka, klasyczna biżuteria, która sprawi, że będziesz szczęśliwa na co dzień. Istnieje kilka rodzajów kwiatów, a mieszane kolory są inspirowane toskańskimi krajobrazami.

DŁUGOŚĆ: 17 CM

Ta kwiatowa bransoletka była jednym z pierwszych projektów LABRO i od tamtej pory nigdy nie wyszła z kolekcji tej holenderskiej marki. Wszystkie elementy są wykonywane ręcznie w ich atelier przez lokalnych rzemieślników. Dziewczyny lubią pracować razem i ręcznie tworzyć każdy kwiatek. To lekka, klasyczna biżuteria, która sprawi, że będziesz szczęśliwy na co dzień. Istnieje kilka rodzajów kwiatów, a mieszane kolory są inspirowane toskańskimi krajobrazami.

Pielęgnacja: To mocna bransoletka zakończona wysokiej jakości zamknięciem pokrytym złotem. Oznacza to, że bransoletka z łatwością radzi sobie z wilgocią. Niemniej jednak radzimy, aby była sucha i abyś obchodziła się z nią delikatnie. To delikatny, ręcznie robiony przedmiot, który na długo zachowa swoje piękno jeśli będziesz ostrożna.

Materiał: kwiatki ze szklanych koralików, zamknięcie pokryte złotem

Szczegóły produktu

LABRO