• -20%
  • Zniżka 20%
KINTO

Kubek na Zupę Bonbo Soup Mug Blue Grey 200 ml KINTO

39,00 zł
31,20 zł Zniżka 20%
Brutto

Kubek na zupę z serii BONBO japońskiej marki Kinto. Piękny i trwały, posiada uszy ułatwiające chwytanie. Sprawdzi się również jako kubek.

Pojemność: 200 ml

Seria BONBO jest przeznaczona do tworzenia zabawnych wspomnień przy codziennym stole z niemowlętami i dziećmi.​ ​Naczynia są dostępne w rozmiarach i kształtach odpowiednich do jedzenia posiłków dla niemowląt i dzieci. Przedmioty wykonane są z wytrzymałego materiału, dzięki czemu dzieci mogą z nich wygodnie korzystać. Organiczne, zaokrąglone kształty są proste, ale niepowtarzalne. Biała powierzchnia talerzy i misek pięknie podkreśla naczynia, a matowa kolorystyka wtapia się w relaksujące wnętrza.

Ilość
Kubek na Zupę Bonbo Soup Mug Blue Grey 200 ml KINTO

Kubek na Zupę Bonbo Soup Mug Blue Grey 200 ml KINTO

31,20 zł

Seria zastaw stołowych BONBO została specjalnie zaprojektowana przez projektantkę KINTO Fumie Shibata dla niemowląt i małych dzieci. Oprócz utrzymania spójnego japońskiego minimalistycznego kształtu marki, wykorzystuje kolory i zaokrąglone łuki, aby pokazać wyjątkową zabawę dzieci.

Projektant: Shibata Fumie

Materiał: Polipropylen
Górna tolerancja temperatury: 140 ℃ / 284 ℉
Można używać w kuchence mikrofalowej i zmywarce
Nie zawiera BPA 

Więcej informacji

Nie przegrzewaj w kuchence mikrofalowej ani nie podgrzewaj bez wody. Podczas korzystania ze zmywarki należy przechowywać kubek w górnym koszu, aby uniknąć wywierania siły i ciężaru. Natychmiast umyj i dobrze wysusz po użyciu i utrzymuj suchość, gdy nie jest używany. Nie używaj ściernych środków czyszczących ani wełny stalowej. Nie umieszczaj w pobliżu otwartego ognia. Niektóre produkty mogą mieć szorstkość na powierzchni z powodu procesu polerowania w celu usunięcia ostrych części.

Szczegóły produktu

KINTO