PURNAMA

Cleanse + Energize Pęczek Szałwii z Płatkiem Róży i Cytrynem Purnama

45,00 zł
Brutto

Pęczek szałwii białej z płatkiem róży i kryształem cytrynu marki Purnama. Dym szałwii ma właściwości lecznicze i oczyszczające. Kolor pomarańczowy to żywy i ognisty kolor, który reprezentuje życie, energię i działanie. Używaj tego kadzidła, aby pobudzić swoje ciało i ducha, usuwając negatywną energię i energetyzując swoje wnętrze. Kryształ cytrynu chroni przed negatywnymi energiami, pomaga zamanifestować obfitość i bogactwo.

Ilość
Cleanse + Energize Pęczek Szałwii z Płatkiem Róży i Cytrynem Purnama

Cleanse + Energize Pęczek Szałwii z Płatkiem Róży i Cytrynem Purnama

45,00 zł

Pęczek szałwii z płatkiem róży i cytrynem—zapach i właściwości

Pęczek szałwii z różą i cytrynem. Dym szałwii ma właściwości lecznicze i oczyszczające. Kolor pomarańczowy to żywy i ognisty kolor, który reprezentuje życie, energię i działanie. Używaj tego kadzidła, aby pobudzić swoje ciało i ducha, usuwając negatywną energię i energetyzując swoje wnętrze. Cytryn chroni przed negatywnymi energiami, pomaga zamanifestować obfitość i bogactwo.

Zapach Szałwii jest wyrazisty, intensywny, ziołowy i drzewny. Określany jest też jako ciepły i ostry, dla niektórych wręcz nieprzyjemny, co symbolizuje oczyszczanie i nowe początki. Jedną z udowodnionych właściwości tej rośliny jest silne działanie bakteriobójcze, które możemy wykorzystać w okadzaniu zarówno naszej przestrzeni, jak i nas samych.

Dym palonej szałwii uspokaja umysł, rozluźnia ciało i pozytywnie wpływa na nastrój. Badania przeprowadzane nad właściwościami szałwii wykazały, że pobudza ona funkcje umysłowe, łagodzi złe samopoczucie, a nawet działa stymulująco na funkcje pamięciowe mózgu. Pomaga bilansować wibracje odbierane ze środowiska i neutralizuje negatywną energię. Pochodzi z naturalnych siedlisk Salvia Apiana położonych w górach u wybrzeży Kalifornii. Zbierana ręcznie, w sposób nienaruszający naturalnego środowiska rośliny. Ze względu na jej niepowtarzalny, intensywny zapach i właściwości jest świetnym narzędziem do pogłębiania praktyki medytacji lub jogi.

Szałwia biała, czyli naturalne kadzidło do okadzania

Okadzanie jest praktyką uważności, która zwiększa świadomość i duchowość. Potęguje skupienie, harmonię i balansuje otaczającą nas energię. Rytuał oczyszczania można przeprowadzać również wtedy, gdy pragniemy uwolnić się od niekorzystnych sytuacji czy emocji, które nam aktualnie towarzyszą. Przeprowadzenie takiego rytuału może stać się dla nas znakiem, że dany etap (na przykład zamartwiania się, niepewności) mamy już za sobą i nadeszła pora, aby ruszyć dalej. Okadzanie suszonymi roślinami wpływa bowiem nie tylko na okadzaną przestrzeń, ale również bezpośrednio na nas, oczyszczając naszą aurę.

W wielu rdzennych kulturach rośliny są czymś więcej niż tylko żyjącymi organizmami i uznaje się, że posiadają one duszę. Tym samym spalenie suszonych pęczków roślin było sposobem na połączenie się ze sferą duchową i nawiązanie kontaktu z duchem natury, którego prosi się wówczas o użyczenie swojej ochronnej energii, zgodnej z posiadaną przez praktykującego intencją.

POCHODZENIE: Szałwia pochodzi z naturalnych siedlisk Salvia Apiana położonych w górach u wybrzeży Kalifornii, USA.

Trzymaj pęk Szałwii pod kątem 45 stopni, następnie podpal. Poczekaj aż się rozpali, a po chwili zdmuchnij. Nakieruj dym na miejsca, które chcesz oczyścić bądź pozwól tlić się kadzidłu w przystosowanym do tego naczyniu.

Szczegóły produktu