PURNAMA

Spikenard Purnama

39,00 zł
Brutto

Kadzidło Spikenard marki Purnama tworzone z wyselekcjonowanych roślin leczniczych i aromatycznych przypraw, całkowicie naturalne. Wykonane ręcznie w Nepalu, według starożytnych, tradycyjnych receptur. Jego zapach jest charakterystycznie ziemisty, korzenny, ziołowo-drzewny, lekko piżmowy.

Ilość
Spikenard Purnama

Spikenard Purnama

39,00 zł

Spikenard, czyli Jatamansi—zapach i właściwości

Kadzidło Spikenard, znane także pod nazwami Nard i Jatamansi, zawiera otrzymywany z korzenia i łodygi rośliny nardostachys olejek nardowy z dodatkiem cynamonu i goździków. Ta mieszanka tworzy ciepły, ciężki, korzenny, ziołowo-drzewny zapach z nutą słodyczy. Jego delikatny, ziemisty aromat koi nerwy, poprawia nastrój i oczyszcza umysł, zapewniając emocjonalną i duchową jasność. Ciesz się jego wyjątkowym zapachem, oczyszczaj przestrzeń z niechcianych energii oraz pozwól sobie na rozluźnienie i odpoczynek.

Spikenard, lub Jatamansi, jak jest również powszechnie znany na wschodzie, to mistyczna roślina. Naturalnie występuje w wysokich Himalajach w Indiach, Chinach i Nepalu. Jatamansi jest uważane za jedno z najbardziej leczniczych ziół w medycynie ajurwedyjskiej oraz tradycyjnej medycynie chińskiej. Jego korzenie mają szerokie zastosowanie lecznicze, od bezsenności i problemów z pamięcią, po dolegliwości trawienne i układu oddechowego. Spikenard to uspokajający i uziemiający środek stosowany często w Ajurwedzie. Używa się go aby zredukować „wiatr” i przywrócić równowagę do nadaktywnej doszy Vata.

Kadzidło Spikenard powszechnie używane jest jako wsparcie dla codziennych rytuałów i medytacji. Powstaje z naturalnych składników: ziół, przypraw i aromatycznej kory drzewnej, które są mieszane razem, aby stworzyć wysokiej jakości aromaterapeutyczny produkt.

Spikenard czyli naturalne nepalskie kadzidło

Spikenard to nepalskie kadzidło wykonywane z suszonych ziół leczniczych. Zioła zawijane są w wysokiej jakości, ręcznie robiony papier nazywany lokta. Każde ze sznurkowych kadzideł powstaje zgodnie ze starodawnym nepalskim procesem, przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Kadzidła wykonywane są w całości ręcznie.

Kadzidło wykonane jest z wyselekcjonowanych roślin leczniczych i aromatycznych przypraw, dzięki czemu jest całkowicie naturalne i bezpieczne. Wykonane ręcznie w Nepalu, według starożytnych, tradycyjnych receptur.

Szczegóły produktu