Legginsy z szelkami Footless SILVERY BROWN SILLY SILAS
SILLY SILAS

Legginsy z szelkami Footless SILVERY BROWN SILLY SILAS

79,90 zł
Brutto

Legginsy z szelkami w stylu retro dotrzymają kroku nawet najbardziej aktywnym niemowlętom i małym dzieciom.

Wyjątkowo odporne,wyjątkowo miękkie,wykonane w 100% z bawełny i odpowiednie również dla niemowląt o najbardziej wrażliwej skórze.

Wykonane z miłością w sercu Europy w Czechach.

Rozmiar
Ilość

Legginsy z szelkami Footless SILVERY BROWN SILLY SILAS

Legginsy z szelkami Footless SILVERY BROWN SILLY SILAS | Rozmiar : 6-12 m

79,90 zł

PERFECTLY IMPERFECT COLLECTION. Każdy element tej kolekcji jest całkowicie wyjątkowy i zawiera losową mozaikę wzorów i kształtów, własną kombinację linii i tonów. To własna, całkowicie niedoskonała historia.

Wykonane z miłością w sercu Europy w Czechach. Tradycyjnie wytwarzane przez ludzi, którzy pielęgnują swoją pracę przez dziesięciolecia.

Certyfikowane przez OEKO-TEX® Standard 100 na poziomie klasy 1, najbardziej rygorystyczny certyfikat zaprojektowany specjalnie dla noworodków i małych dzieci do trzeciego roku życia. Oprócz badania szkodliwych substancji chemicznych przy najwyższych dopuszczalnych wartościach, metody badań i weryfikacji koncentrują się również na wyraźnej odporności na ślinę jako dodatkowym wymogu certyfikacji klasy 1.

~ Tabela rozmiarów ~

Rozmiary rajstop są nieco większe niż w innych ubraniach. Dlatego zalecamy zakup według wieku. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt!

 Size Age
62-68 6-12 months
74-80 1-2 years
86-95 2-3 years
98-104 3-4 years

Szczegóły produktu

Opis

Materiał
Bawełna