OKULARY PRZECIWSŁONECZNE KIDS 12-36 M SWEET BLUE IZIPIZI
IZIPIZI

Okulary Przeciwsłoneczne Kids 9-36 m Sweet Blue Izipizi

129,00 zł
Brutto

IZIPIZI dba o oczy twoich dzieci dzięki kolekcji #SUN Junior. Dzieci w wieku 9-36 m mogą teraz nosić stylowe, wysokiej jakości kolorowe okulary przeciwsłoneczne, które zapewniają optymalną ochronę.

Soczewki #SUN Kids są spolaryzowane, szare i oferują 100% ochronę przed UV3. Szanują naturalne kolory, zmniejszają intensywność światła, tworzą lepszy kontrast i chronią przed oślepianiem.

Ilość

Okulary Przeciwsłoneczne Kids 9-36 m Sweet Blue Izipizi

Okulary Przeciwsłoneczne Kids 9-36 m Sweet Blue Izipizi

129,00 zł

IZIPIZI dba o oczy twoich dzieci dzięki kolekcji #SUN Kids.
Dziewczęta i chłopcy w wieku 9-36 m mogą teraz nosić stylowe, wysokiej jakości kolorowe okulary przeciwsłoneczne, które zapewniają optymalną ochronę.

Kolekcja IZIPIZI chroni oczy twoich dzieci w każdych okolicznościach: podczas codziennego życia w mieście, na wsi, na świeżym powietrzu latem i zimą (podczas sportów wodnych, jazday na nartach, na plaży, w górach itp.). Soczewki #SUN Kids są spolaryzowane, szare i oferują 100% ochronę przed UV3. Szanują naturalne kolory, zmniejszają intensywność światła, tworzą lepszy kontrast i chronią przed oślepianiem.
Bez bisfenolu A (BPA) i hipoalergiczne, te okulary mają proste zauszniki, które pozwalają im rosnąć wraz z dziećmi, a także ultra giętki i regulowany silikonowy pasek, który zapobiega ich zgubieniu.
Urocze i w 100% chroniące oczy Twojego dziecka.

Ten model jest zgodny z międzynarodowymi standardami dla okularów przeciwsłonecznych (ISO 12312-1).

Szczegóły produktu