RAMPERS / PIŻAMKA NA ZAMEK TAN SUSUKOSHI
SUSUKOSHI

RAMPERS / PIŻAMKA NA ZAMEK TAN SUSUKOSHI

179,00 zł
Brutto

Rampers z suwakiem to niezbędny element garderoby dziecka. Zaprojektowany tak, aby dopasowywać się do ciała i zakrywać małe stópki. Szybkie zakładanie i zdejmowanie dzięki dwukierunkowemu zamkowi błyskawicznemu. Materiał jest lekki dzięki czemu może być noszony zarówno latem, jak i zimą.

MUST HAVE!

Rozmiar
Ilość

Zamek błyskawiczny i zamek błyskawiczny ... ubierz swoje dziecko lub niemowlęta w ten super rozciągliwy i wygodny rampers już po 1 2 3. Zamek błyskawiczny od dołu do góry lub od góry do dołu. Rampers opracowaliśmy tak, aby były wygodny i praktyczny dla wszystkich mam i tatusiów.

Funkcje:

Wszystkie rozmiary mają odwijane rękawiczki.
Rozmiar 0-3m i 3-6m i 6-12m to kombinezon z zakrytymi stopkami oraz gumowymi kropkami na podeszwie. Rozmiary 1y oraz 2y mają odkryte stopy.

Przewodnik po rozmiarach: zgodny z rozmiarem

Skład tkaniny: 95% bawełna z certyfikatem organicznym, 5% elastan z barwnikiem organicznym.
Zaprojektowany w Australii, wyprodukowany etycznie w Chinach.

Instrukcja pielęgnacji: PRANIE W PRALCE NA ZIMNO. DELIKATNY CYKL. NIE CZYŚCIĆ CHEMICZNIE. NIE WYBIELAĆ. SUSZENIE BĘBNOWE TYLKO W NISKIEJ TEMPERATURZE.

* Należy pamiętać, że zdjęcia mogą nieznacznie różnić się kolorystyką od rzeczywistych elementów ze względu na oświetlenie podczas wykonywania zdjęć lub wyświetlacz monitora.

Szczegóły produktu