Łóżeczko/dostawka BEDNEST

Łóżeczko/dostawka BEDNEST

2 050,00 zł
Brutto

Łóżeczko Bednest jest nie tylko piękne, ale zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić Tobie i Twojemu dziecku to, co najlepsze w pierwszych miesiącach życia. Pasuje do wszystkich łóżek sprężynowych i listwowych. Może być używane zarówno jako pierwsze łóżeczko, a także dostawka do Twojego łóżka. Posiada regulację wysokości.

Bednest zawiera wysokiej jakości materac, przezroczyste i oddychające panele boczne, paski bezpieczeństwa, 4 zamki na panelach bocznych, które zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo, składaną kołyskę i stojak. 

Materac posiada wypełnienie z pianki ze zdejmowanym pokrowcem. Wymiary materaca to: długość 82 cm, 37 cm i grubość 4 cm

Łóżko wykonane jest z wysokiej jakości brzozy, na uwagę zasługują gięte drewniane elementy. Zapewnia to wyjątkowy wygląd łóżka. Użyte drewno posiada certyfikat FSC i jest pokryte lakierem na bazie wody. Bednest jest produkowany w Europie. Oddychające boki można prać i można je złożyć po obu stronach. Wysokość ramy można regulować w ponad 70 różnych pozycjach, a dodatkowo można ją ustawić pod kątem. Idealny, gdy Twoje dziecko ma refluks lub przeziębienie!

Bednest może być używany w połączeniu ze wszystkimi łóżkami, takimi jak materace ze sprężynami lub listwami, których górna część materaca znajduje się między 30 cm a 66 cm. Dzięki pasom bezpieczeństwa Bednest jest przymocowany do każdego łóżka rodzicielskiego, ale w razie potrzeby można go łatwo odpiąć.

Wymiary pudełka to 89,4 cm x 51,5 cm x 27 cm przy łącznej wadze około 17 kg

Szczegóły produktu