• -20%
  • Zniżka 20%
Drewniany łańcuch do wózka White Bezisa
BEZISA

Drewniany łańcuch do wózka White Bezisa

129,00 zł
103,20 zł Zniżka 20%
Brutto

Wszystkie produkty marki Bezisa są wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, które można bezpiecznie gryźć. Każdy przedmiot zawiera zaskakujące elementy, które zapewniają wiele godzin zabawy, a jednocześnie stymulują rozwój zmysłów i ruchów. Ponadto różne tekstury mogą zapewnić ulgę podczas ząbkowanie w każdym wieku. Rozmiar około 42 cm.

Ilość
Drewniany łańcuch do wózka White Bezisa

Drewniany łańcuch do wózka White Bezisa

103,20 zł

Wszystkie produkty marki Bezisa są wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, które można bezpiecznie gryźć. Każdy przedmiot zawiera zaskakujące elementy, które zapewniają wiele godzin zabawy, a jednocześnie stymulują rozwój zmysłów i ruchów. Ponadto różne tekstury mogą zapewnić ulgę podczas ząbkowanie w każdym wieku.

Ze względu na cichą konstrukcję, nie pobudzają nadmiernie niemowląt, a dzieciom pozwalają spokojnie spać bez konieczności zdejmowania łańcucha. Spokojny dźwięk drewna zwiększa radość z zabawy, ale jest także kojący.

Łańcuch został w
ykonany z drewnianych koralików i pierścieni z ekologicznych, europejskich lasów (Francja), o znaku jakości PEFC ST.
Elementy s
ilikonowe wytworzone zostały z cząsteczek krzemu (krzemionki) i tlenu (bez bpa, a także bez ołowiu i ftalanów).


Rozmiar około 42 cm.

Na końcach znajdują się klipsy ze stali nierdzewnej. Dzięki nim przymocujesz łańcuch do  Aby go do tkaniny lub krawędzi wózka.

Klipsy na końcach łańcucha nie są przeznaczone do gry i / lub do żucia. Ponieważ uważamy, że bezpieczeństwo jest ważne, radzimy aby nie zostawiać dziecka z zabawką bez nadzoru. Regularnie sprawdzaj zabawkę pod kątem zużycia. Jeśli zauważysz usterki, wyrzuć ją i / lub skontaktuj się z nami.

Szczegóły produktu