PALO SANTO PURNAMA RITUALS
PURNAMA

PALO SANTO PURNAMA

39,00 zł
Brutto

Palo Santo,znane również jako święte drzewo,pochodzi z imperium Inków i jest powiązane z tradycyjnymi rytuałami szamańskimi.Usuwa negatywną energię,neutralizuje napięcia w ciele, uspokaja emocje i harmonizuje umysł. Zapach Palo Santo wpływa kojąco na zmysły, wykazując zbawienne działanie w przypadku stresu.Drzewo to ma specyficzny zapach,który można określić jako aromat drzewny z cytrusową nutą.

Ilość
PALO SANTO PURNAMA

PALO SANTO PURNAMA

39,00 zł

Heal. Cleanse. Purify.


Pozyskiwane ze zrównoważonych upraw w Peru.

Palo Santo, znane również jako „święte drzewo”, pochodzi z imperium Inków i jest powiązane z tradycyjnymi rytuałami szamańskimi. Usuwa negatywną energię, neutralizuje napięcia w ciele, uspokaja emocje i harmonizuje umysł. Zapach Palo Santo wpływa kojąco na zmysły, wykazując zbawienne działanie w przypadku stresu. Drzewo to ma specyficzny zapach, który można określić jako aromat drzewny z cytrusową nutą.

Palenie Palo Santo jest również świetnym sposobem uzdrawiania ciała na płaszczyźnie fizycznej. Drzewo to używane jest do oczyszczenia domu z energii powiązanych z przebytą chorobą. Jego zalety obejmują łagodzenie objawów przeziębienia, bólów głowy, stanów zapalnych, traumy emocjonalnej, stresu, astmy i zapalenia stawów. Wykazuje działanie antyseptyczne i przeciwzapalne, a także wspiera w walce z infekcjami wirusowymi i grzybicznymi. 

Palo Santo, wraz z Szałwią białą, jest obecnie jednym z najpopularniejszych i najchętniej wykorzystywanych kadzideł.


Jak używać

Trzymaj pod kątem 45 stopni, następnie podpal. Poczekaj aż się rozpali, a po około minucie zdmuchnij. Nakieruj dym na miejsca, które chcesz oczyścić bądź pozwól tlić się kadzidłu w przystosowanym do tego naczyniu.


Wymiary: 

50 gramów, około 5-6 sztuk.

Produkty mogą różnić się rozmiarem ze względu na ich naturalne pochodzenie.

Szczegóły produktu