Nietoksyczne bloczki woskowe w drewnianym opakowaniu 24 kolory STOCKMAR
STOCKMAR

Nietoksyczne bloczki woskowe w drewnianym opakowaniu 24 kolory STOCKMAR

165,00 zł
Brutto

Zestaw 24 nietoksycznych woskowych bloczków w drewnianym opakowaniu niemieckiej marki STOCKMAR. Dzięki pięknym kolorom, nietoksycznym składom i znakomitym właściwościom (brak kruszenia, klejenia, rozmazywania itp.) od dawna są na szczycie.

Wspaniały pomysł na nietuzinkowy prezent!

KOLORY: karminowy, czerwony, pomarańczowy, słonecznikowy, cytrynowy, jasny i ciemny zielony, szmaragdowy, jasny i ciemny błękit, fioletowy, czerwona śliwka, jasny i ciemny brąz, biały, czarny, szary, błękit pruski oraz kobaltowy, żółta ochra, wenecka czerwień, umbra, oliwkowa zieleń, róż. 

Każdy zestaw zawiera:
-24 kredki;
-plastikowy skrobak;
-drewnianą kasetkę;
-ulotkę informacyjną.

"Wszyscy słyszeli o woskowych kredkach i bloczkach Stockmar. To żadna niespodzianka. Spełniają najwyższe wymagania edukacyjne, estetyczne i artystyczne. Elegancki design z atrakcyjnym opakowaniem i przyjemnym zapachem, Stockmar Wax Crayons przemawia do zmysłów dziecka. Bardzo błyszczące kolory i takie wszechstronne! Niezależnie od tego czy rysujesz, malujesz, hojnie nakładasz, nakładasz, skrobiesz i łączysz kolory, Stockmar Wax Crayons obiecują lata czystej przyjemności rysowania. Znakomite właściwości rysunkowe (brak kruszenia, klejenia, rozmazywania itp.) Nietoksyczne i o dobrej koncepcja artystycznej sprawiają, że kredki woskowe Stockmar są na szczycie listy."

Wyprodukowano w Niemczech.

Szczegóły produktu