Gąbka Kojac NIEGHBOURHOOD BOTANICALS
NEIGHBOURHOOD BOTANICALS

Gąbka Kojac NEIGHBOURHOOD BOTANICALS

45,00 zł
Brutto

Bardzo miękka, a jednocześnie skuteczna gąbka służąca do oczyszczania nawet najbardziej wrażliwej skóry. Zapewni Twojej cerze masaż stymulujący krążenie i delikatny peeling w jednym. Codzienne, delikatne złuszczanie jest bardzo ważne, pomaga usuwać martwe komórki skóry i brud, oczyszcza, rozjaśnia cerę oraz wspomaga walkę z zaskórnikami, a także zwiększa wchłanianie produktów nawilżających.

Bardzo miękka, a jednocześnie skuteczna gąbka służąca do oczyszczania nawet najbardziej wrażliwej skóry. Zapewni Twojej cerze masaż stymulujący krążenie i delikatny peeling w jednym. Codzienne, delikatne złuszczanie jest bardzo ważne, pomaga usuwać martwe komórki skóry i brud, oczyszcza, rozjaśnia cerę oraz wspomaga walkę z zaskórnikami, a także zwiększa wchłanianie produktów nawilżających co pozytywnie wpływa na nawilżenie i odżywienie skóry.

Sposób użycia: zmocz gąbkę wodą i odstaw na kilka minut, aż zmięknie. Poruszaj po twarzy kolistymi ruchami, koncentrując się na nosie, brodzie i strefie T. Po zakończeniu opłucz, delikatnie odciśnij z wody i zawieś w suchym miejscu.

Gąbka może być używana w duecie ze środkiem oczyszczającym (polecamy żel ROWSIE VAIN) lub po prostu wodą. Doskonała dla wszystkich rodzajów skóry. Wystarczająco delikatna do codziennego użytku. Nie wpływa na pH skóry.

 

✔ 100% naturalna, wegańska i nie testowana na zwierzętach
✔ Opakowanie zaprojektowane przez londyńską ilustratorkę Marię Midttun, nadaje się do recyklingu i kompostowania.


Szczegóły produktu