Spray BODY & PILLOW Alma Babycare
ALMA BABYCARE

Spray BODY & PILLOW Alma Babycare

149,00 zł
Brutto

Sprayu możesz używać jako łagodnych perfum podczas ciąży i po jej zakończeniu lub jako pomoc przy zasypianiu dla Twojego dziecka. Przed pójściem spać spryskaj nim poduszkę, w ciągu dnia miękki koc. Kompatybilność ze skórą została zatwierdzona dermatologicznie, również tą wrażliwą. 

Pojemność: 100 ml

Certyfikat Bio: Ten produkt został zatwierdzony przez Austria Bio Garantie.

Charakterystyczne, nienaruszone źródło "mamusi" zapewnia dziecku zaufanie i przyjemne uczucie. Spray ALMA Body & Pillow jest idealnym towarzyszem dla mamy i dziecka i ma ten naturalny zapach, który jest świadomie obecny i wywołuje wspaniałe wspomnienia.

Pojemność: 100 ml

Certyfikat Bio: Ten produkt został zatwierdzony przez Austria Bio Garantie.

Dodatkowe informacje: sprej nie podrażnia skóry, nawet tej wrażliwej. Zostało to  potwierdzone dermatologicznie.

I nagle znajdujemy się w wielkim, szerokim świecie. Już wypracowany zmysł węchu pomaga dziecku odkrywać nieznane jeszcze okolice. Już w pierwszej godzinie życia noworodek pragnie znajomych zapachów. Szuka małych rączek - ich zapach przypomina im czas w łonie matki. Spray ALMA Body & Pillow pomaga dziecku odnaleźć się w tej wspaniałej wyprawie. Cenna woda z kwiatów pomarańczy jest wymieszana z olejkami eterycznymi z geranium różanego, mandarynki, benzoesu i cedru atłasowego - ta mieszanka działa uspokajająco i zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Korzystając z naszego aromatycznego sprayu, Twoje dziecko zawsze będzie wiedzieć, że jesteś tutaj.

SKŁAD:

Citrus Aurantium Amara Flower Water*, Alcohol*, Aqua, Polyglyceryl-10 Laurate, Parfum*, Citral**, Limonene**, Linalool**, Geraniol**, Citronellol**, Benzyl Benzoate** (*certified organic ingredients, **as natural components of essential oils)

DELIKATNE PERFUMY I POMOC W ZASYPIANIU
Sprayu możesz używać jako łagodnych perfum podczas ciąży i po jej zakończeniu lub jako pomoc przy zasypianiu dla Twojego dziecka. Przed pójściem spać spryskaj nim poduszkę, w ciągu dnia miękki koc. Kompatybilność ze skórą została zatwierdzona dermatologicznie, również tę wrażliwą. Spray Body & Pillow jest idealnym towarzyszem podczas podróży. W ten sposób Twoje dziecko będzie czuć się bezpiecznie i jak w domu, nawet w nowym środowisku.

Szczegóły produktu