Legginsy z Szelkami Hippy Olive Blend Silly Silas

Te popularne legginsy w kolorze oliwkowym zostały zainspirowane zmieniającymi się liśćmi na początku jesieni.

Dzięki legginsom z szelkami Hippy od Silly Silas nawet najbardziej żądne przygód niemowlęta i małe dzieci mogą odkrywać świat we własnym tempie, czując się jednocześnie komfortowo i swobodnie poruszając się boso.

Legginsy Hippy są uosobieniem wszechstronności i uroku vintage. Dzięki nieco grubszej dzianinie niż nasze klasyczne rajstopy, te piękności są stworzone, aby stawić czoła każdej sezonowej niepewności z wdziękiem i stylem.

Wyjątkowo odporne, wyjątkowo miękkie, wykonane w 100% z bawełny i odpowiednie również dla niemowląt o najbardziej wrażliwej skórze.

Wykonane z miłością w sercu Europy w Czechach.

105,00 

Dodaj do listy życzeń
Kod produktu10932 Kategorie, , , , , ,

Tym, co naprawdę wyróżnia legginsy Hippy jest ich szeroki ściągacz, który nadaje każdej parze nostalgiczny urok. Ucieleśniające wartości miłości, pokoju i szczęścia, te rajstopy są czymś więcej niż tylko dodatkiem – są symbolem ponadczasowego pozytywnego nastawienia i optymizmu.

Wyjątkowo wytrzymały, soczyście miękki i wykonany w 100% z bawełny organicznej, odpowiedni także dla dzieci o najbardziej wrażliwej skórze.

Wykonane z miłością w sercu Europy, w Czechach. Tradycyjnie tworzone przez ludzi, którzy cenią swoją pracę od dziesięcioleci.

– Certyfikowany zgodnie z Global Organic Textile Standard (GOTS). GOTS to wiodący na świecie standard przetwarzania włókien organicznych, obejmujący kryteria ekologiczne i społeczne

poprzez niezależną certyfikację całego łańcucha dostaw tekstyliów.

– Posiada certyfikat OEKO-TEX® Standard 100 na poziomie Class 1, najbardziej rygorystyczny certyfikat przeznaczony specjalnie dla noworodków i małych dzieci do trzeciego roku życia. Oprócz testowania szkodliwych substancji chemicznych przy najsurowszych wartościach granicznych, metody testowania i weryfikacji skupiają się również na wyraźnej odporności na ślinę, co stanowi dodatkowy wymóg certyfikacji klasy 1.

*Ważne:

Ważne jest, aby maluch zawsze nosił rajstopy z szelkami w prawidłowy sposób (co widać na wszystkich naszych zdjęciach) – z jedną gorsetą bezpiecznie umieszczoną na lewym ramieniu, a drugą na prawym ramieniu, aby uniknąć otarć.

Szelki pomagają małym poszukiwaczom przygód w swobodnym poruszaniu się podczas zabawy i eksploracji świata, dlatego należy je zawsze nosić we właściwej pozycji.

Nie jest to produkt do spania, pamiętaj aby nie zostawiać dziecka bez opieki podczas noszenia rajstop na szelkach.

~ Tabela rozmiarów ~

Rozmiary rajstop są nieco większe niż w innych ubraniach. Dlatego zalecamy zakup według wieku. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt!

52-560-6 months
62-686-12 months
74-801-2 years

86-95

2-3 years

Marka

Rozmiar

, ,