Lalka Dinkum Doll Tiny Olli Ella

Poznaj lalki Dinkum! Dzieci mogą je tulić, ubierać i układać włosy! Lalki Dinkum mają ruchome ręce, nogi i głowę – mogą również siedzieć, a nawet stać w butach!

Wykonane zostały z najdelikatniejszej, najbardziej przytulnej bawełny zewnętrznej, dzięki czemu idealnie nadają się nie tylko do zabawy, ale również do przytulania i do spania.

Kupując lalkę wspierasz organizację Save The Children.

315,00 

Na stanie

Dodaj do listy życzeń
Kod produktu4264 Kategorie, , , , ,

Poznaj lalki Dinkum! Dzieci mogą je tulić, ubierać i układać włosy! Lalki Dinkum mają ruchome ręce, nogi i głowę – mogą również siedzieć, a nawet stać w butach!

Wykonane zostały z najdelikatniejszej, najbardziej przytulnej bawełny zewnętrznej, dzięki czemu idealnie nadają się nie tylko do zabawy, ale również do przytulania i do spania. Mają najsłodsze haftowane detale, od oczu i ust po tęczę nad sercem.

To Twoje dziecko decyduje, kim jest jego lalka Dinkum, a dzięki ich uroczym twarzom, ruchomym ciałom i przytulnym jaźniom nie ma końca dla zabawy i wyobraźni.

Każda lalka ma swój własny zdejmowany strój uniseks, skarpetki, pieluchę i buty.

Część każdej sprzedanej Lalki Dinkum zostanie przekazana organizacji Save The Children w celu wspierania inicjatyw edukacji globalnej!

  • Korpusy lalek Dinkum wykonane są w 100% z bawełny
  • Wypełnione zostały hipoalergicznym wypełnieniem
  • Romper wykonany jest certyfikowanej przędzy akrylowej
  • Buty wykonane zostały z PCW bez BPA i ftalanów
  • Dla dzieci w wieku 3+

WZROST: 35cm 

WAGA: 0.4 kg

PIELĘGNACJA: Czyścić punktowo lub prać w pralce. Umieść lalkę w poszewce na poduszkę i pierz w zimnym, delikatnym cyklu z delikatnym detergentem do prania.

Marka