Kulodrom Ball Run Compact Pack Intense 60 el. Cleverclixx

Cleverclixx – Kulodrom Intense. Zestaw kompaktowy – 60 elementów

Ten 60-elementowy zestaw Cleverclixx rozbudzi fantazję Twojego dziecka i pomoże trenować jego kreatywność. Zestaw zawiera wszystkie elementy niezbędne do budowy fascynującego kulodromu i wspaniałej zabawy podczas wyścigów kulek. Wzbogać swoją kolekcję Cleverclixx o ten świetny dodatek. Twoje dziecko będzie mogło zrealizować jeszcze więcej swoich pomysłów i zbudować z pomocą płytek magnetycznych fantastyczne tory kulkowe.

Klocki, które “rosną” razem z dzieckiem!

Cleverclixx „rośnie” razem z Twoim dzieckiem. Dzieci już w wieku 3 lat mogą poznawać podstawowe zasady budowania konstrukcji 3D. Z czasem będą tworzyć bardziej złożone budowle. W szkole podstawowej płytki są przydatnym narzędziem do nauki matematyki.

329,00 

Na stanie

Dodaj do listy życzeń

Baw się, składaj, buduj i rysuj!

Płytki magnetyczne Cleverclixx to zabawka o otwartej formule. Wielką zaletą tego typu zabawek jest to, że są niezwykle wszechstronne. Pozwól swojemu maluchowi samodzielnie odkrywać, jak może się nimi bawić. W ten sposób pobudzisz wyobraźnię dziecka i zachęcisz je do trenowania kreatywności.

Ale to nie wszystko! Możesz także tworzyć z płytek obrazki na grzejniku lub innych powierzchniach, na których da się przyczepić magnes. Baw się, rysując wszelkiego rodzaju litery i cyfry zmazywalnymi markerami, i trenuj swoją kreatywność z zestawami płytek magnetycznych Cleverclixx.

Cleverclixx doskonałe do nauki metodą STEAM

Niezależnie od tego, czy dziecko bawi się samo czy z przyjaciółmi i/lub rodziną, zabawki Cleverclixx zachęcają do nauki metodą STEAM oraz do ćwiczenia i rozwijania motoryki. Coraz częściej wykorzystuje się je także w przedszkolach i szkołach podstawowych.

Na czym polega metoda STEAM i dlaczego jest tak popularna?

STEAM w edukacji to połączenie pięciu dziedzin: S – Science (nauka), T – Technology (technologia), E – Engineering (inżynieria), A – Arts (sztuka) i M – Mathematics (matematyka). Jesteśmy przekonani, że STEAM nie jest jedynie trendem, ale odzwierciedla ważną zmianę w edukacji. Jej celem jest położenie nacisku na praktyczny wymiar edukacji. Dzięki temu dzieci będą dorastać, nabywając i rozwijając umiejętności niezbędne do znalezienia dobrej pracy i późniejszego działania na rzecz własnej społeczności.

Co wyróżnia klocki Cleverclixx:

 • Niezwykłe wzornictwo – pastelowe kolory i unikalny design każdego zestawu
 • Są funkcjonalne i trwałe – dzięki mocnemu nitowaniu oraz użyciu ultradźwięków do łączenia plastikowych części
 • Silne magnesy każdego klocka – zapewniają stabilne konstrukcje
 • Bezpieczne dla dziecka – bez BPA i zrobione z wolnego od miedzi plastiku MABS
 • Idealnie leżą w dłoni dziecka
 • Do zabawy dla każdego – przedszkolaka, starszaka a nawet dorosłych – szerokie możliwości samodzielnej lub wspólnej zabawy
 • Klocki posiadają certyfikaty: CPSC, CE, EN71, ASTM

W opakowaniu:

 • 8 długich prostych rurek
 • 6 giętych rurek (1/4 okręgu)
 • 6 giętych platform
 • 6 krótkich prostych rurek
 • 6 giętych rurek w kształcie litery U
 • 21 kwadratów z otworami
 • 6 kulek
 • 1 miska

Poznaj Cleverclixx

Naszą pasją jest tworzenie zabawek edukacyjnych, które pobudzają ciekawość i rozwijają kreatywność. Pragniemy, by dzięki nim dzieci pokochały naukę. Uważamy, że uczenie się powinno być przyjemne, a wiedzę można przekazywać w sposób zrozumiały i z użyciem innowacyjnych metod. Dlatego staramy się projektować zabawki, które podczas zabawy nie tylko sprawiają dzieciom radość, ale także inspirują je do poznawania i badania otaczającej je rzeczywistości (np. właściwości ruchu czy zasad konstruowania) oraz do zdobywania nowych umiejętności.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kulodrom Ball Run Compact Pack Intense 60 el. Cleverclixx”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *