Wyd. Zakamarki

Kto jest sam? Zakamarki

24,90 zł
Brutto

Niewielka książka o wielkich emocjach.

Jeśli ktoś jest sam, a nie chce? 

To co ma zrobić?

Stina Wirsén, szwedzka autorka i ilustratorka książek dla najmłodszych, wyróżnia się niezwykłą umiejętnością obserwacji wszelkich odcieni dziecięcych emocji i przedstawiania ich przy pomocy pozornie prostych rysunków. Jej mikrohistorie niosą w sobie humor, zwroty akcji i nierzadko kończą się zaskakującą puentą. 

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień

W serii Niewielkich Książek o Wielkich Emocjach do połowy 2022 roku ukazały się:

  • „Czyje spodnie?”
  • „Kto się złości?”
  • „Komu leci krew?”
  • „Kto decyduje?”
  • „Kto jest sam?”
  • „Czyja babcia?”

Wypatrujcie kolejnych!

I uczcie dzieci nazywania swoich emocji i mówienia o nich.

Z tymi książkami będzie łatwiej!

Szczegóły produktu

Szybkie porównanie

Produkt
Mali WIELCY. Frida Kahlo SMART BOOKS Mali WIELCY. Frida Kahlo SMART BOOKS Mali WIELCY. Maria Skłodowska-Curie SMART BOOKS Mali WIELCY. Maria Skłodowska-Curie SMART BOOKS Mali WIELCY. Coco Chanel SMART BOOKS Mali WIELCY. Coco Chanel SMART BOOKS Mali WIELCY. Stephen Hawking SMART BOOKS Mali WIELCY. Stephen Hawking SMART BOOKS
Dostępność
Cena
34,99 zł
34,99 zł
34,99 zł
34,99 zł
Opis

Poznaj historię Fridy Kahlo! Kiedy Frida była dzieckiem, ciężko zachorowała, a kilka lat później straszny wypadek całkowicie odmienił jej życie. Przykuta miesiącami do łóżka zajęła się malarstwem. Jej autoportrety wyrażające ból i cierpienie, miłość do życia i wolę walki uczyniły ją jedną z najbardziej znanych artystek na świecie. 

Mała Maria była bystrą dziewczynką i bardzo chciała się uczyć. Nie pozwolono jej studiować na polskim uniwersytecie, ponieważ była kobietą. Nie przeszkodziło to Marii zostać naukowczynią, a jej wybitne osiągnięcia zyskały uznanie na całym świecie i do dziś są wykorzystywane w medycynie. Jako pierwsza i jedyna kobieta w historii została dwukrotnie uhonorowana Nagrodą Nobla. 

Poznaj historię Coco Chanel! Mała Gabrielle po śmierci mamy trafiła do sierocińca, gdzie zakonnice nauczyły ją jak się posługiwać igłą i nitką. Kilka lat później została szwaczką, śpiewała w kabarecie, tworzyła kapelusze aby w końcu zacząć robić to, co zawsze chciała: projektować ubrania własnego pomysłu. 

Stephen w szkole uczył się przeciętnie, ale dzięki wyjątkowym zainteresowaniom został przyjęty na dwie najlepsze brytyjskie uczelnie: Oksford i Cambridge. Wkrótce stwierdzono u niego nieuleczalną chorobę, a lekarze nie dawali mu żadnych szans na wygraną. Jego ciekawość świata pozwoliła mu dokonać jednego z najważniejszych odkryć XX wieku: opisać promieniowanie Hawkinga.

Brak cech do porównania