Cynamon i Trusia. Wierszyki o złości i radości Wydawnictwo Zakamarki

24,90 zł brutto.

z01122

Nowy produkt

Trusia jest zła! Potknęła się o kamień i boli ją palec. Całe szczęście obok jest jej przyjaciel Cynamon, który współczuje i pociesza!

Ale co to? Cynamon rozmawia z wiewiórką, daje jej orzech… Trusia jest zazdrosna! Cynamon zaczyna się martwić–gdzie zniknęła Trusia? Trusi wstyd, że obraziła się na Cynamona. Zaczyna za nim tęsknić. Czy się odnajdą? Czy się pogodzą?Ach, jaka by to była ulga i radość!

tekst: Ulf Stark
ilustracje: Charlotte Ramel
tłumaczenie: Agnieszka Stróżyk
data wydania 11/09 Poznań 2013
21,5 x 27 cm
twarda oprawa
28 stron
wiek 3+

Trusia jest zła! Potknęła się o kamień i boli ją palec. Całe szczęście obok jest jej przyjaciel Cynamon, który współczuje i pociesza!

Ale co to? Cynamon rozmawia z wiewiórką, daje jej orzech… Trusia jest zazdrosna! Cynamon zaczyna się martwić – gdzie zniknęła Trusia? Trusi wstyd, że obraziła się na Cynamona. Zaczyna za nim tęsknić. Czy się odnajdą? Czy się pogodzą? Ach, jaka by to była ulga i radość!

Cynamon i Trusia odkrywają i nazywają uczucia – te gwałtowne i buzujące na powierzchni oraz te kryjące się gdzieś głęboko. 

Zgrabne i nieoczywiste wiersze Ulfa Starka oraz wyraziste i zabawne ilustracje Charlotte Ramel tworzą niepowtarzalny klimat książek o Cynamonie i Trusi. 

tytuł oryginału: Kanel och Kanin och alla känslorna
język oryginału: szwedzki

Produkty powiązane