15%

Kominiarka z Wełny Merino Pine Hvid

Piękna, wygodna i ponadczasowa kominiarka przeznaczona dla dzieci w wieku 18-36 m. Wykonana została w 100% z miękkiej, termoregulacyjnej wełny. Zapewnia optymalną temperaturę, ma właściwości antyalergiczne i nie podrażnia nawet najwrażliwszej skóry. Idealna na chłodny, jesienno-zimowy okres!

Skład: 100% wełna merino

165,75  195,00 

Poprzednia najniższa cena: 165,75 .

Brak w magazynie

Powiadom mnie o dostępności

Dodaj do listy życzeń
Kod produktu5318 Kategorie, , , , , ,

Wyprodukowano w Belgii

Pranie ręczne (zalecane) lub pranie w programie cold wool, niskie obroty (na własną odpowiedzialność)

PRZED UŻYCIEM: Proszę nie prać produktu przed użyciem. Kominiarka została już wyprana. W tym przypadku jest inaczej niż np. w przypadku produktów bawełnianych, które lepiej jest wyprać  przed użyciem. NIE POTRZEBUJESZ PRANIA WSTĘPNEGO

Nie jest konieczne częste pranie wełny merino. Włókno to ma właściwości samoczyszczące. Pranie nie jest dobre zarówno dla twojej kominiarki jak i natury. Idealnie jest po prostu ją wywietrzyć.

Jeśli jednak musisz wyprać kominiarkę, zalecamy pranie ręczne letnią wodą (30 °) z dobrym mydłem/płynem do wełny. Unikaj skręcania lub wyciskania wody, pozwól kominiarce wyschnąć na płasko.

Jeśli masz bardzo delikatną pralkę, możesz prać kominiarkę w pralce na programie cold wool – 30 stopni, w niskim cyklu. Jednak pranie w pralce odbywa się na własne ryzyko, ponieważ każda pralka ma swoje indywidualne ustawienia.

Marka