HVID

  Kocyk Kokon z Wełny Merino Cocoon Chocolate hvid

  349,00 zł
  Brutto

  Nasz absolutny BESTSELLER! Cudownie miękki kokon z antyalergicznej wełny merino od hvid. Jest przytulny i zapewnia poczucie bezpieczeństwa, a dzięki termoregulacyjnym właściwościom (chłodzi gdy jest ciepło i ogrzewa, gdy jest zimno) może być używany przez cały rok.  Stworzony dla dzieci od chwili narodzin do ok. 9 m życia. 

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień
  • Przejrzyste zasady reklamacji i zwrotów Przejrzyste zasady reklamacji i zwrotów

  Owiń swojego malucha w ten cudowny kokon z mięciutkiej wełny. Zapewnia dziecku przytulność i idealną temperaturę.

  Wyprodukowano w Belgii
  Pranie ręczne (zalecane) lub pranie w programie cold wool, niskie obroty (na własną odpowiedzialność)

  PRZED UŻYCIEM: Proszę nie prać produktu przed użyciem. Kocyk został już wyprany. W tym przypadku jest inaczej niż np. w przypadku produktów bawełnianych, które lepiej jest wyprać  przed użyciem. NIE POTRZEBUJESZ PRANIA WSTĘPNEGO

  Nie jest konieczne częste pranie wełny merino. Włókno to ma właściwości samoczyszczące. Pranie nie jest dobre zarówno dla twojego koca jak i natury. Idealnie jest po prostu go wywietrzyć.

  Jeśli jednak musisz wyprać koc, zalecamy pranie ręczne letnią wodą (30 °) z dobrym mydłem/płynem do wełny. Unikaj skręcania lub wyciskania wody, pozwól kocowi wyschnąć na płasko.

  Jeśli masz bardzo delikatną pralkę, możesz prać koc w pralce na programie cold wool - 30 stopni, w niskim cyklu. Jednak pranie w pralce odbywa się na własne ryzyko, ponieważ każda pralka ma swoje indywidualne ustawienia.

  Szczegóły produktu

  Opis

  Materiał
  Wełna

  Szybkie porównanie

  Produkt
  Kolczyki Luce Après Ski Naszyjnik Gran Viso Après Ski Kalendarz Adwentowy z Przegródkami Sand Ferm Living Kalendarz adwentowy GREEN FERM LIVING Kalendarz Adwentowy z Przegródkami Green Ferm Living
  Dostępność
  Cena
  360,00 zł
  360,00 zł
  359,00 zł
  359,00 zł
  Opis

  Ręcznie wykonane, pozłacane i niepowtarzalne kolczyki hiszpańskiej marki Après Ski.
  Piękny pomysł na prezent dla samej siebie lub kogoś bliskiego.

  Kolekcja: Ombra della sera

  Materiał: pozłacane srebro

  Wymiary: 1,7cm*

  Zaprojektowane przez Après Ski w Barcelonie i ręcznie wykonany przez rzemieślników, którzy w tradycyjny sposób pracują z pozłacanym srebreme

  Kolekcja Ombra della sera jest produkowana w Turcji.

  Wszystkie nasze produkty nie zawierają niklu.

  *Kolczyki Luce są wykonane ręcznie, a każdy element jest wyjątkowy, więc mogą mieć niewielkie zmiany w rozmiarze i kształcie.

  Do przekłutych uszu.

  Ręcznie wykonany, pozłacany i niepowtarzalny naszyjnik hiszpańskiej marki Après Ski.

  Piękny pomysł na prezent dla samej siebie lub kogoś bliskiego.

  Kolekcja: Ombra della sera

  Materiał: pozłacane srebro

  Wymiary zawieszki: 2cm*

  Długość łańcucha: 42 cm

  Zaprojektowany przez Après Ski w Barcelonie i ręcznie wykonany przez rzemieślników, którzy w tradycyjny sposób pracują z pozłacanym srebrem.

  Kolekcja Ombra della sera jest produkowana w Turcji.

  Wszystkie nasze produkty nie zawierają niklu.

  *Naszyjnik Gran Viso jest wykonany ręcznie, a każdy element jest wyjątkowy, więc mogą mieć niewielkie zmiany w rozmiarze i kształcie.

  Istnieje wiele sposobów na poczucie magii zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Cenioną przez nas tradycją jest kalendarz bożonarodzeniowy z drobnymi prezentami każdego dnia aż do Wigilii. Ten płócienny dom ferm LIVING ma złote hafty i 24 małe kieszonki - po jednej na każdy dzień.  Istnieje wiele sposobów na poczucie magii zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Cenioną przez nas tradycją jest kalendarz bożonarodzeniowy z drobnymi prezentami każdego dnia aż do Wigilii. Ten płócienny dom ferm LIVING ma złote hafty i 24 małe kieszonki - po jednej na każdy dzień.  Brak cech do porównania