LUNCH BOX ZE STALI NIERDZEWNEJ MAŁY STEEL HAPS NORDIC

160,00 zł brutto.

Nowy produkt

Idealne pudełko na lunch dla osób, które chcą same decydować . Pudełko na lunch ze stali nierdzewnej ma dużą komorę, którą można podzielić na 2 części za pomocą dołączonej przegródki, dokładnie tam, gdzie Ci odpowiada. Sam decydujesz więc, czy powinieneś zjeść dużą kanapkę z odrobiną dodatków, czy wolisz mieć trochę warzyw i owoców z jednej strony i dwie potrawy z chleba żytniego z drugiej.

Idealne pudełko na lunch, kiedy chcesz sam zdecydować . Pudełko na lunch ze stali nierdzewnej ma dużą komorę, którą można podzielić na 2 części za pomocą dołączonej przegródki, dokładnie tam, gdzie Ci odpowiada. Sam decydujesz więc, czy powinieneś zjeść dużą kanapkę z odrobiną dodatków, czy wolisz mieć trochę warzyw i owoców z jednej strony i dwie potrawy z chleba żytniego z drugiej.
Nasze pudełko na lunch jest produkowane w fabryce z certyfikatem GOTS z wysokiej jakości stali nierdzewnej dopuszczonej do kontaktu z żywnością - tutaj nie ma ftalanów, BPA ani ołowiu.
Pudełko na drugie śniadanie można łatwo zamknąć za pomocą zacisków z boku, a dołączony silikonowy pierścień w pokrywie zapewnia całkowicie szczelne zamknięcie pudełka.
Pudełko na drugie śniadanie ma w zestawie praktyczną siateczkową torbę, aby zaoszczędzić na niepotrzebnym opakowaniu. Użyj jej na lunch box i np. bidon z wodą lub użyj jako torby na owoce/warzywa, zabawki lub cokolwiek innego, co powinieneś łatwo znaleźć w torbie.

Kolor: stal
Jakość: stal nierdzewna
Wymiary: 16,5, W:12, H: 8,7 cm
Instrukcja mycia: Można myć w zmywarce

Produkty powiązane