Grzechotka z certyfikowanego drewna

  Grzechotka z certyfikowanego drewna RUMBLE lislis

  105,00 zł
  Brutto

  Grzechotka dla niemowląt wykonana z ekologicznie czystego i certyfikowanego drewna dębowego, które nie zawiera lakierów ani materiałów malarskich. Wygodny rozmiar zabawki jest dostosowany do małej rączki dziecka i pomaga w rozwoju małej motoryki. Wyjątkowa konstrukcja i zaokrąglone kształty podstawy grzechotki zapewniają bezpieczeństwo.

  WSPANIAŁY POMYSŁ NA PREZENT.

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień
  • Przejrzyste zasady reklamacji i zwrotów Przejrzyste zasady reklamacji i zwrotów

  Zabawkę zaprojektowano tak, aby zminimalizować ryzyko obrażeń. Drewniane pierścienie uderzają o siebie co daje przyjemny, delikatny dźwięk.  Odpowiednia dla dzieci w wieku od 6 miesięcy.

  Szczegóły produktu

  Szybkie porównanie

  Produkt
  Gryzak/grzechotka LAMB Main Sauvage Gryzak/grzechotka LAMB Main Sauvage Gryzak/grzechotka TIGER Main Sauvage Gryzak/grzechotka TIGER Main Sauvage Puzzle Van Gogh Gwiaździsta Noc Londji® Kieliszek Oli Wine Glass Amber Ferm Living
  Dostępność
  Cena
  116,00 zł
  116,00 zł
  115,00 zł
  115,00 zł
  Opis

  Ten piękny gryzak pomoże ukoić ból dziąseł podczas ząbkowania, zachęci też niemowlę do zabawy dzięki dzwoneczkowi, który kryje się w środku misia. Idealny dla małych rączek, jest wspaniałym pomysłem na prezent.

  Ten piękny gryzak pomoże ukoić ból dziąseł podczas ząbkowania, zachęci też niemowlę do zabawy dzięki dzwoneczkowi, który kryje się w środku misia. Idealny dla małych rączek, jest wspaniałym pomysłem na prezent.

  Rewelacyjna poetycka ilustracja - prawdziwa uczta dla dzieci i dorosłych lubiących układanie puzzli :)


  Ułożenie tego obrazka to wyzwanie na wysokim poziomie! 1000 puzzli a w dodatku grafika to dzieło artystyczne - obraz olejny Vincenta van Gogha namalowany w czerwcu 1889 roku, podczas pobytu artysty w miejscowości Saint-Rémy na dobrowolnej terapii psychiatrycznej.

  Obraz Gwiaździsta noc, jako jedno z nielicznych dzieł Van Gogha, nie został namalowany z natury, ale całkowicie z pamięci i dzięki wyobraźni autora. Jest jednym z najsłynniejszych jego dzieł. Stał się przedmiotem utworów poetyckich, prozy oraz piosenki.

  Wszechstronne szkło Oli bez wysiłku spoczywa w dłoni i jest przeznaczone do codziennego użytku. Wykonane w 50% ze szkła pochodzącego z recyklingu, szklane naczynia mają charakterystyczne, maleńkie bąbelki utworzone przez celowe pęcherzyki powietrza pozostawione między warstwami dmuchanego szkła, które zwiększają ich wrażliwość dotykową. Każde szkło z kolekcji Oli ma unikalną grubość i kolor dzięki materiałowi pochodzącemu z recyklingu i skomplikowanemu procesowi dmuchania stopionego szkła w odpowiedni kształt.

  Można myć w zmywarce.

  Materiał
  AlpakaAlpaka