Gryzak klonowy z pieluszką muślinową dusty powder lille

69,00 zł brutto.

Nowy produkt

Do zabawy i do tulenia. Gryzak: certyfikowane drewno klonowe. Pieluszka: 100% bawełna double gauze o pięknej strukturze, delikatnie pachnąca dziecięca zasypką. Ten gryzako-kocyk sprawdzi się w czasie ząbkowania, będzie też wspaniałą zabawką sensoryczną, a także najlepszym miękkim przyjacielem, który szybko przejmie zapach mamy i odgoni złe sny. Całość spakowana jest w bawełniany woreczek.

 

brak w magazynie

Gryzak i pieluszka w jednym. Do zabawy i do tulenia. Gryzak: certyfikowane drewno klonowe. Pieluszka: 100% bawełna double gauze o pięknej strukturze, delikatnie pachnąca dziecięca zasypką. Ten gryzako-kocyk sprawdzi się w czasie ząbkowania, będzie też wspaniałą zabawką sensoryczną, a także najlepszym miękkim przyjacielem, który szybko przejmie zapach mamy i odgoni złe sny. Całość spakowana jest w bawełniany woreczek i stanowi idealny prezent, np. na baby shower.

8 kolorów do wyboru: Charcoal, Clear Grey, Cherry, Dusty Powder, Cream, Beige, Dusty Pink, Perfect Green.

Wszystkie produkty lille tworzone są w Polsce z certyfikowanych materiałów, aby nie drażnić delikatnej dziecięcej skóry. Ze względu na fakt, iż użyty w produktach muślin farbowany jest ręcznie poszczególne sztuki mogą się nieznacznie między sobą różnić odcieniem koloru - jest to całkowicie naturalne.

Metka: bawełna + ekologiczna farba

Instrukcja prania pieluszki:

prać w 30 stopniach

prasować w niskiej temperaturze bądź wcale

kochać do woli

Stopień kurczliwości wynosi +/- 5%

Czyszczenie gryzaka:

przecierać wilgotną ściereczką

MateriałBawełna

Produkty powiązane