Gryzak - Grzechotka Birds Beautiful Blush Bezisa

86,00 zł brutto.

Nowy produkt

Grzechotki Birds zostały zaprojektowane tak, aby były łatwe do utrzymania w małych rączkach. Są wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, które można bezpiecznie gryźć. Grzechotki zawierają zaskakujące elementy, które zapewniają wiele godzin zabawy. Zabawka ta pobudza rozwój słuchowy, czuciowy i motoryczny dziecka. Ponadto różne tekstury zapewniają ulgę dla zębów w każdym wieku.

Grzechotki Birds zostały zaprojektowane tak, aby były łatwe do utrzymania w małych rączkach. Są wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, które można bezpiecznie gryźć. Grzechotki zawierają zaskakujące elementy, które zapewniają wiele godzin zabawy, między filc wszyty został szeleszczący papier jako dodatkowy bodziec dla niemowląt. Drewno daje cichy i spokojny dźwięk podczas grzechotania. Zabawka ta pobudza rozwój słuchowy, czuciowy i motoryczny dziecka. Ponadto różne tekstury zapewniają ulgę dla zębów w każdym wieku.

Kolor ptaszka: różowo/musztardowy

Rozmiar: +/- 13 cm

Drewniane pierścienie i koraliki wykonane są z drewna brzozowego pochodzącego z lasów w Europie, które są sadzone w sposób zrównoważony, a filc to czysta wełna, barwiona naturalnymi materiałami. Ten piękny materiał jest odporny na zabrudzenia i niepalny.

Gryzaki/grzechotki zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa.

Produkty powiązane