Gryzak Chewy To Go Banan Anita Oli and Carol

Wykonany z ręcznie z całkowicie naturalnej gumy Hevea gryzak Oli and Carol Chewy-To-Go Banan Anita  wspiera malucha – nie tylko w czasie ząbkowania! Zaprojektowany tak, by można ją łatwo zabrać ze sobą na spacer i w podróż.

Super uroczy naturalny gryzak Oli and Carol Chewy-To-Go Banan Anita, podobnie jak wszystkie propozycje tej marki, jest wykonany w 100% z naturalnej gumy Hevea i malowany bezpiecznymi dla dziecka naturalnymi pigmentami spożywczymi. Ergonomiczny kształt idealny dla małych rączek i buź sprawia, że gryzak Oli and Carol Muchomor łatwo daje się maluchowi utrzymać.

59,00 

Na stanie

Dodaj do listy życzeń
Kod produktu7339 Kategorie, , , , ,

Gryzaki Oli and Carol z kolekcji Chewy-To-Go zostały zaprojektowane tak, by łatwo było zawiesić je na pasku, przypince czy breloku i zabrać ze sobą na spacer i w podróż. Naturalne, całkowicie bezpieczne dla malucha materiały, zróżnicowane tekstury i wygodny ergonomiczny kształt sprawiają, że Gryzak Oli and Carol Chewy-To-Go Muchomor Spotty to super funkcjonalne rozwiązania dla dziecka nie tylko w okresie ząbkowania.

Smakowity gryzak Oli and Carol Chewy-To-Go, wykonany z naturalnego kauczuku sprawdzi się doskonale w okresie ząbkowania, pomoże masować dziąsła oraz jamę ustną, wpływając pozytywnie na rozwój integracji sensorycznej dziecka, pomoże wyciszyć się w wózku lub łóżeczku, a także będzie świetną zabawką do kąpieli.

Wykonany z kauczuku Hevea gryzak Oli and Carol Muchomor jest częścią wyjątkowej kolekcji, która nie tylko wspiera maluszki, ale i pomaga rodzicom zainteresować najmłodszych pięknem i różnorodnością natury. 

Gryzak Oli and Carol Chewy-To-Go, Muchomor Spotty – parametry techniczne:

 

Materiał: 100% organiczny kauczuk hevea, naturalne pigmenty spożywcze

Pielęgnacja: myć wodą z mydłem, przecierać ściereczką, nie sterylizować, przechowywać w suchym miejscu

Wymiary: 5 x 3,1 cm

 

Kolekcja Chewy-To-Go:

Kolorowe, małe gryzaki, wykonane z kauczuku Hevea i zaprojektowane tak, by łatwo zawiesić je na pasku i zabrać ze sobą, przedstawiają smakowite i piękne owoce i warzywa. Zróżnicowane tekstury dla małych buź i rączek, bezpieczne materiały, piękne wzornictwo i społeczna odpowiedzialność biznesu – gryzaki Oli and Carol z kolekcji Chewy-To-Go to świetna propozycja dla maluchów, którą chętnie wybierają świadomi rodzice.

 

Dodatkowe informacje:

 

Wszystkie produkty marki Oli and Carol posiadają 6 cech, które decydują o ich wyjątkowości:    

wykonane w 100% z naturalnej gumy z drzewa kauczukowego Hevea. Są miękkie i elastyczne, łatwo je chwycić i ścisnąć małymi rączkami, idealnie sprawdzają się jako gryzaki. Kauczuk jest wprost idealny dla niemowlęcych dziąseł!     

Zabawki Oli and Carol są ręcznie malowane certyfikowanymi barwnikami spożywczymi, nie są sztuczne ani plastikowe. Dziecko może je gryźć zupełnie bezpiecznie.       

Zabawki Oli and Carol ulegają biodegradacji i są przyjazne środowisku.       

Nietoksyczne – nie zawierają PVC (polichlorku winylu), BPA (bisfenolu), ftalanu ani nitrozaminy. Są wyjątkowo higieniczne i nie zbiera się w nich pleśń. W produktach Oli and Carol nie ma żadnych otworów, dzięki czemu nie są siedliskiem bakterii.     

Opatrzone certyfikatem jakości – w pełni bezpieczne dla dzieci. Posiadają certyfikat dla nietoksycznych i przyjaznych środowisku zabawek przyznawany przez Bureau Veritas.       

Każda zakupiona zabawka Oli and Carol wspiera edukację hinduskich dzieci.

 

Marka