Gniazdko/Lounger SPARROW Snuggle Me Organic

Najlepsze, wielokrotnie nagradzane, oraniczne gniazdko dla niemowląt Snuggle Me to pierwsze i jedyne gniazdko zaprojektowane tak by zakrzywiać się wokół pleców dziecka, jednocześnie przyciągając je do siebie, aby się przytulić. Daje to niemowlęciu poczucie bezpieczeństwa, otulenia i jest bardzo skuteczne w uspokajaniu. 

569,00 

Na stanie

Dodaj do listy życzeń

Najlepsze, wielokrotnie nagradzane, oraniczne gniazdko dla niemowląt Snuggle Me to pierwsze i jedyne gniazdko zaprojektowane tak by zakrzywiać się wokół pleców dziecka, jednocześnie przyciągając je do siebie, aby się przytulić. Daje to niemowlęciu poczucie bezpieczeństwa, otulenia i jest bardzo skuteczne w uspokajaniu. Leżenie w gniazdku odciąża też brzuszek co może przynieść ulgę jeśli dziecko ma kolki.

Użyj Snuggle Me do drzemki, odpoczynku, leżenia na brzuszku, jako przewijak, wkładkę do kosza mojżesza i nie tylko.

Gniazdko Snuggle Me Organic wykonane są z organicznych tkanin bawełnianych z certyfikatem GOTS i hipoalergicznego wypełnienia z poliestru. Tkaniny z certyfikatem GOTS posiadają obecnie najwyższy i najbardziej rygorystyczny standard bezpieczeństwa materiałów na świecie. Marka zapewnia, że każdy element Twojego Snuggle Me został wyprodukowany w USA, tak, nawet bawełniane nici. Ta troska i dbałość o szczegóły są dla właścicielek i jednocześnie matek bardzo ważne.

Gniazdko Snuggle Me ™ ma wymiary 30 x 18,5 x 4 i jest przeznaczone dla dzieci w wieku 0 do 9 miesięcy.

PIELĘGNACJA:

Gniazdko pierz używając niewielkiej ilości zimnej wody z łagodnym detergentem i delikatnie poruszając. Jeśli używasz suszarki użyj niskiej temperatury lub wysusz gniazdko na powietrzu. Przed ponownym użyciem upewnij się, że jest całkowicie suche. Aby zmniejszyć ilość prań całego gniazdka zalecamy zakup jednego z zdejmowanych pokrowców.

BEZPIECZEŃSTWO:

Snuggle Me jest ogromnym narzędziem wsparcia dla rodziców i zapewnia dodatkowy zestaw ramion w ciągu dnia, gdy rodzice muszą położyć swoje dziecko. Klienci nazywają te leżaki ich zbawcą, a to prawda! Ważne jest aby przebywać w tym samym pokoju i nadzorować dziecko podczas korzystania ze Snuggle Me. W nocy korzystaj z bezpiecznego łóżeczka, nie używaj leżaka w łóżeczku ani zamiast niego. 

Ostrzeżenia:

  • Nigdy nie pozostawiaj dziecka bez nadzoru
  • Nigdy nie używaj w łóżeczku lub innym urządzeniu do spania
  • Nigdy nie stawiaj na miękkich lub nierównych powierzchniach
  • Ze względu na wyściełane boki gniazdko nie powinno być używane jako dodatkowe miejsce do spania
  • Najbezpieczniejszym miejscem do spania dziecka jest nocleg w łóżeczku z prześcieradłem
Marka