Franek, Frania & Felix. Zwierzęta Domowe WIDNOKRĄG

Czy kot po angielsku robi MIAU? Z tą książką angielski sam wejdzie do głowy!
Nowa seria polsko-angielskich kartonówek dla najmłodszych! Zabawne ilustracje, zagadki i łatwe do zapamiętania zwroty zaproponowane w książkach sprawiają, że nauka angielskiej składni, melodii języka i przydatnych zwrotów jest lekka i przyjemna. Dodatkowo każda ilustracja skrywa niespodziankę. 

32,00 

Na stanie

Dodaj do listy życzeń
Kod produktu5784 Kategorie,

Frankowi i Frani towarzyszy kot Felix, który bardzo lubi się chować. Czy dzieciom uda się go znaleźć? Słuchając rodzica lub lektora, dzieci intuicyjnie poznają zasady angielskiej składni i wiele przydatnych zwrotów.
W tej części serii wprowadzona jest umiejętność wskazywania oraz nazwy zwierząt domowych, które jak powszechnie wiadomo wzbudzają ogromne zainteresowanie każdego malucha. Pojawiają się również dźwięki, które wydają zwierzęta to bardzo ciekawe jak różnie brzmią one w różnych językach!

Zobacz, to pies!
Look, it’s a dog!
Pies robi HAU HAU!!!
The dog goes WOOF WOOF!!!
Zobacz, to mysz!
Look, it’s a mouse!
Mysz robi PI PI PI!!!
The mouse goes SQUEAK SQUEAK!!!
Zobacz, to żółw!
Look, it’s a tortoise!
Żółw robi CHRUP CHRUP (je sałatę)
The tortoise goes MUNCH MUNCH!!!

Do książki przygotowane jest nagranie wykonane przez profesjonalnych lektorów, dostępne za pomocą kodu QR.
Koncept serii stworzony został przez wspaniałe trio autorek: Monikę Ufel właścicielkę szkoły językowej i specjalistkę od edukacji lingwistycznej najmłodszych dzieci, Dorotę Lipińską ekspertkę literatury dziecięcej, autorkę wielu książek dla dzieci i animatorkę oraz wielokrotnie nagradzaną, ulubioną ilustratorkę wielu małych czytelników i ich rodziców Joannę Bartosik.
Książki przeznaczone są dla dwóch grup wiekowych (0+ i 2+), dzięki temu żyje dwukrotnie, a dziecko może z ukochaną książką pozostać na dłużej.

Autor:
Dorota Lipińska, Monika Ufel

Wydawnictwo:
Widnokrąg

Data premiery:
2020-09-23

Rok wydania:
2020

Oprawa:
twarda

Format:
180×180 mm

Strony:
24